Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Hogyan lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Ez az egész történet furcsán kezdődött. A fiút az ask.fm nevű oldalon találtam, aztán hosszas beszélgetésbe kezdtünk a facebook-on. Napról napra egyre jobban beleszerettem. Skype-oltunk, beszélgettünk. Úgy érzem neki bármit elmondhatok és ez az érzés kölcsönös.Viszont mostanában már egyre többet gondolkozunk azon, hogy találkozni kéne végre. De ez számunkra szinte lehetetlen. Közel 300km a távolság és ennyi idősen, mint mi, ugyan lehetséges, de nem biztonságos egyedül utazgatni. Lehet, hogy most több ember is ítélkezni fog hogy: "Már megint az internet!" De olyan fontos lett ez alatt a 3 hónap alatt számomra, hogy nem tudnék elképzelni egy napot anélkül, hogy beszélnénk. Viszont így, hogy élőben még sosem láttuk egymást, borzasztó ez a helyzet. Lenne valakinek valami ötlete, hogy lehetne ezt megoldani?

2015. ápr. 10. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha előrébb akartok lépni, akkor mindenképp találkoznotok kell, nincs mese.
2015. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pantha rhei ***** válasza:

Ne érts félre, segíteni szeretnék. Személyes tapasztalatból is írok, mert én is távkapcsolatban élek, 10.000 km a távolság. Mi találkozunk és olyankor együtt élünk, de a kérdésed mögött húzódó lelkiállapotot megértem, mert hasonló volt az elején nálunk is.


Szóval, ez egyelőre inkább egy kedves, kellemes illúzió, és amolyan "lelki társ" szituáció. Értem és megértem a helyzetedet egyébként. Viszont mindenképpen találkoznotok kell, mert akkor fog úgyis kiderülni, hogy élőben is megvan-e ez a vonzalom. Ezzel nem tudtok mit tenni, ki kell próbálni és találkozni valahogy. Ha ez meglesz, akkor egy óriási lökést fog adni ennek az egész kapcsolatnak. Ha pedig nem taliztok, akkor megmarad minden ilyennek, de nem tudtok továbblépni és ezt előbb-utóbb megunja az egyikőtök. Szurkolok nektek! :)

2015. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én ismerek olyat, aki így ismerte meg a párját. Már el vannak jegyezve és gyereket várnak, szóval szerintem működik! De tényleg minnél előbb kell találkoznotok! :)
2015. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Működőképes! :) Én is így ismertem meg a párom és lassan 9 hónapja vagyunk együtt. Mellesleg 378 km távolság nehezíti a mindennapokat, de hetente, kéthetente tudunk találkozni, akkor is több napig együtt vagyunk. Én is interneten ismertem meg és nem fűztem ehhez a kapcsolathoz túl sok reményt. Viszont idővel eljött a pillanat mikor találkoztunk és egyből működött minden. Rossz a távolság, viszont bízunk egymásban és szeretjük egymást. Ennél több nem is kell!
2015. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Remélnyt kaptam:)
2015. ápr. 21. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!