Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Nos van baràtnőm,megcsaltam màr de kötődöm hozzà szeretem.Nemrèg megismertem az új munkatàrsam azóta baràtom felesègèt 29 èves.

Akkor làtom ha nàluk vagyok.Nagyon vonzó kedves kissè visszahúzódó,olyan mint egy angyal teljesen az ellentètem.Nem igazàn mutat èrdeklődèst iràntam.

Attól fèlek mi lesz ha beleszeretek, sajna nèha igyis úgyis talàlkozom vele.Nem merek lèpni sem felè, mit kezdjek magammal.


2015. ápr. 10. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit tedd rendbe a gondolataidat, ha van baratnod es szereted akkor neki okozzal oromet es vesd bele magad a kapcsolatotokba szivvel-lelekkel. Ha mas utan vagyodsz akkor meg beszeld meg vele es szakitsatok. Ha szerelmes lettel akkor meg probalkozz, ha elutasitanak akkor pedig azt tartsd tiszteletben, ilyen egyszeru. De ha a baratnod mellett mas lanyok megtetszenek akkor ovele ne folytasd ezt.. Majd lesz olyan aki mellett lenyugszol es mas lanyt eszre se veszel csak o fog szamitani.
2015. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd van olyan ostoba, hogy veled marad, és a barátod felesége van olyan ostoba, hogy rád mozdul, amire te ingerled, és ez szépen békében így marad akkor te nyertél. :D Egyébként bírjál már magaddal. Szereted a barátnőd vagy csak félsz a magánytól? Mindenáron kell valaki aki ott van melletted a normalitás látszatát keltve benned, meg a külvilágban? Ha meg teljesen az ellentéted az a másik nő akkor mi a brét akarsz te tőle? Csak megdugnád a fenébe aztán cső. Ne a pötsöd irányítson már. Nőjél már fel. Ha meg nem vagy rá képes ne akarjál párkapcsolatot, szerencsétlen nők ilyen párkapcsolatokba mennek tönkre idegileg.
2015. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szeretem a baràtnőm de nem igazàn tudok hűsèges maradni,közben ő babàt szeretne talàn èn is.Amúgy 28 èves vagyok dolgozom sokat is ,a szabadidőmben sem vagyok szinte othon nem az a fajta vagyok.

Heves a termèszetem ès nagy a szàm nem tudok màs lenni.

De arról sem tehetek hogy tetszik a csaj,nèha csak bàmulom aztàn rà se merek nèzni..

2015. ápr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!