Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Vagy jogos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Vagy jogos az elkeseredettségem?

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónapja nem találkoztam, mert egy határidős munkát sos be kell fejeznie, napi 12 órákat dolgozott hétvégente is, oké, nem nyüstölöm, h talizzunk, hallatszik a telefonban, h hulla fáradt.

De: a barátaival érdekes módon össze tudott futni meginni 1 sört és pár óra dumcsira, a kolléganőjének tudott egy fél napot segíteni költözködés miatt, csak nekem mondja mindig h fáradt és szeretné magát kipihenni, ne haragudjak rá. Viszont egy hete (állítólag fáradság miatt) úgy beszél velem, mint akit nem érdeklem, türelmetlenül felcsattan, hamar leteszi a telefont.

Felvetettem, h holnap este találkozhatnánk pár órára, de ő most is fáradt, felhalmozódtak a dolgai, ne haragudjak...

Azt mondtam, mint mindig: semmi baj, megértem, nem sértődök meg ilyeneken.

Viszont nekem ez fáj, h minden előbbre való, mint én, pedig a végén csak annyit kértem, hogy egy ölelésnyi időre találkozzunk, mert nagyon hiányzik, és nem, nem, nem.

Nem tudom eldönteni, h én reagálom túl a helyzetet és vissza fognak állni a dolgok (ma befejezte a határidős munkáját) és tényleg csak a fáradság miatt ilyen vagy jogosan bántódtam meg?


2015. márc. 14. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Nagy igazság: mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Másik nagy igazság: azért van a szád, hogy használd. Beszéld meg vele, itt valami gubanc van.
2015. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha ma befejezte, akkor rövidesen kiderül. ha ilyen marad, akkor gáz van. ha megjavul, akkor csak túlreagáltad.
2015. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom, ennek a kapcsolatnak vége.
2015. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan.

Nekem is vannak barátnőim,és lehetek akármilyen fáradt, vagy szakítok akkor mind a kettőre időt, ha tehetem,vagy a barátom az első.

A barátnőim meg megértenék,hogy ha egy órám van csak mondjuk,és jó ideje nem láttam a páromat, akkor vele fogok talàlkozni és ők is így tennének.

Mondd meg neki,hogy ezek a húzások mem estek jól.

Nyugodtan hozd fel neki.

A fontossági sorrend nálatok ezek szerint nem ugyanaz,és ez baj.

2015. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%

Ezt a nők szokták csinálni.

Most találtál egy ugyanolyan aljas, gerinctelen pasit, mint amilyenek ti vagytok. Megérdemled!

2015. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ezek rosszul esnek, a költözés állítólag 2 hónapja le volt dumálva, a barátaival meg a gőzt eresztette ki (hasonló munkakörben vannak, és jobban megértik őt), szokásos ne haragudjak, azért se, mert ingerült, mert nem tud velem találkozni stb
2015. márc. 14. 21:48
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

és téged ilyen harmatgyenge terelő dumával le lehet szerelni?

Olyan nincs, hogy nincs a héten egy fél órája rád reggel,délután,este, bármikor. Vagy nem hívott át, csak azért, hogy ha már csinálni nem is tudtok semmit, de legalább aludjatok együtt. Vagy egy reggeli. VAgy ebéd, gondolom ebédszünete neki is van. Egyszerűen elképzelhetetlen.

2015. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak vége van,nem tűnt fel?

Csak nem mondja ki hogy vége.Sok ilyen van aki nem mondja el és csak úgy elsumákol egy kapcsolatból.

Mivel nem akar találkozni ezért nem érdekled.

Szépen keress mást.:)

És ne szomorkodj egy ilyen miatt.

2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam így egyik barátnőmmel. Karrierépítés előtt állt, mindig alig ért rá. Egyfolytában alkalmazkodnom kellett hozzá, de csak egyoldalúan...nem vártam, hogy előbbre helyezzen a saját élete céljainál, de volt, amikor már hétvégén is meló, meló, meló, projektek stb. Hétköznap is estig tolta sokszor. Aztán belebukott a céljába, de mi már ekkorra már szétmentünk. Azóta karrierista nővel sosem ismerkedtem. :D
2015. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4%
Sötét vagy, megérdemled!
2015. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!