Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No name1988 kérdése:

Szerintetek is túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párom, akit szeretek valamelyik nap simogatta az arcomat és azt mondta a pattanásaim miatt, hogy úgy nézek ki mint egy BANYA! Nem viccelt, hanem komolyan mondta. Megjegyezném: igaz vannak pattanásaim, sok is, de egyáltalán nem feltűnő!

A másik meg, hogy a párom, hogy mondhat ilyet? Nagyon rosszul esett és az a legrosszabb, hogy ő nem bánta meg azt, amit mondott. Van egy problémám, amit nem tudok megoldani és emiatt érzékeny vagyok rá....nem beszélve arról, hogy nő vagyok!

Szerintetek is túlreagálom?


2015. márc. 11. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Picit igen, picit nem.
2015. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég bunkó. :DDD
2015. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit
2015. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Minden csaj ilyen.

Legutobb en mondtam a nomnek hogy zavar az hogy van egy kis bajsza.

Maskor pedig hogy nem vekony.


Ez a sajat velemenyem. Elmondom. Inkabb minthogy valamit hazudjak a kedveert.

Lehet hogy bunko. De nem fogok hazudni.


18/f

2015. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
bunkó mert nőnek nem illik ilyet mondani főleg a barátnőjének :D de hát nem tehetsz róla tudod jól, és ha veled van együtt akkor csak nem zavarja..
2015. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bunkó volt!!!
2015. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is mondtam már a práomnak amikor lenyiratkozott, hogy nem tetszik így végképp,gömbölyű lett a feje és öregíti...pedig mikor összejöttünk ilyesmi hajat viselt, de már azóta megszoktam az új frizkót, amivel sokkal dögösebb.Erre ő nem sértődött meg, azt mondta, többet ilyenre nem nyiratkozik. 1-2 hét volt mire elkezdett visszanőni a haja. Mondjuk a párom pasi, lehet nem azért nevetett csak az egészen...na a lényeg, hogy én inkább tudni szeretném mit gondol rólam, még ha fáj is...pl ha híztam kicsit, akkor ne mondogassa nekem azt hogy nekem van a legjobb testem a világon, meg megbolondul érte, mert tudom hogy nem igaz. Attól még hogy valakinek nem tetszik minden porcikája, még lehet életed párja...ez egy olyan dolog, amiért elhagyni nem fog, csak megjegyezte...te próbálsz ellene tenni gondolom, ezt ő is tudja. Szerintem nem az a szerte ha a másikat agyon ajnározzuk...azért álljunk már két lábon a földön (bár ezt megmondhatta volna szebben is)
2015. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért ( 2 lábbal és társai), csak sietve írtam :)
2015. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, erről nem igazán tehetsz, így ha nem tetszel neki, minek van veled?

A bajszos csajokkal más, nekik csak odafigyelés kérdése lenne.

2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!