Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátom kiment Hollandiába pár haverjával meglátogatni egy másik haverjukat, aki kinn lakik. Mikor hazajött, észrevettem hogy nagyon fura. Végül kiderült, hogy egyik este elmentek inni, majd ellátogattak az amszterdami piros lámpás negyedbe... Majd a kedves barátom bement egy k.rvához, az elkezdte sz.pni, erre fogta magát és otthagyta, mert hogy "eszébe jutottam"... A két évünk alatt soha nem adott okot a féltékenységre, vakon bíztam benne, tökéletes volt a kapcsolatunk. De most nem tudom mit csináljak, van az a véglet, hogy ha megbocsájtok, újból megteszi vagy tanul ebből az esetből, vagy hogy szakítok és vége. Mióta kiderült ez az egész, egyfolytában hívogat, minden reggel zokogva vár a házunk előtt, este pedig a munkahelyemnél. Mit kéne tennem szerintetek?


Én 23 vagyok, ő 26.


2015. ápr. 10. 23:15
1 2
 1/12 October15 ***** válasza:
Amíg nincs a kezében semmi gyanús addig had álljon..
2015. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:
11%
hagy* kómás vagyok. Egyéb iránt: fura memóriája lehet ha csak szpás közben kapcsol be...
2015. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hibázott de szerintem ne vess véget a kapcsolatotoknak elvégre nem feküdtle vele..

ha szereted bocsáss meg neki ha még 1x meg csinálja akkor hagyd el végleg elvégre mindenkinek jár egy második esély

2015. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs második esély. Ha lenne, sosem tanulna senki a saját hibájából. Érdekes, ha szeretek valakit, nem kívánom mástól a szopást sem, nemhogy a szexet.
2015. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő mondta el neked magától, hogy mi történt?
2015. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak félek, hogy le is feküdt vele, csak nem akarja elmondani, hogy mentse a menthetőt, hiszen úgysem tudom meg, mi történt pontosan. Plusz azt is mondta, hogy furàn hangzik, de most értette meg mennyit jelentek neki, hogy nem tud más nővel lefeküdni.. :D
2015. ápr. 10. 23:21
 7/12 A kérdező kommentje:
Furának éreztem,kérdeztem nem e szeretne e valamit elmondani, először azt mondta nem, majd bevallotta.
2015. ápr. 10. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szakítanék vele és továbbra is keresne, akkor meg is veretném.

L

2015. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6: Megcsalt, és a dumájával a csillagokat is... Dobd ki.
2015. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elegge szarul erezheti magat szerintem megbeszelitek es szerintem soha nem fog megcsalni megegyszer mert tudja hogy anyuci mezes csupra a legfinomabb :) csak neked kell tultenned magadat rajta
2015. ápr. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!