Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a bonyolult helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy éve lett vége egy 9 éves kapcsolatomnak, és azóta csak sodródom, de igazi érzelmek nem indultak meg bennem senki iránt! Van egy Nő akivel összetalálkoztam, és az első pillanattól kezdve megindult valami, annak ellenére, hogy nem a kimondott zsánerem. Ez a Nő 4 hónap múlva férjhez megy (menne)! 8 éve van együtt a vőlegényével! Beléptem a képbe és olyan szinten megindult a kémia közöttünk, hogy titokban találkoztunk és imádtuk egymást! Ez az érzés kölcsönös mind a kettőnk részéről. Az egész négy hete kezdődött, és elértünk oda, hogy a Hölgy teljesen szerelembe esett annyira, hogy hazament és lemondta az esküvőt, összepakolt és 200 km hazament a szüleihez. Nem beszélte meg velem, nem tudtam a terveiről. Természetes rosszul érezte magát az adott helyzetben és folyton kérdezte most mi lesz, de csak annyit mondtam neki élvezzük a pillanatot még egy kicsit, majd a holnap problémája lesz. Mikor elmondta mit csinált, földbe gyökerezett a lábam, és probáltam lebeszélni magamról, hogy nem ismerjük még egymást, és nem biztos, hogy jobb ember vagyok a vőlegényénél. Mondjuk ki bepánikoltam a felelősségtől, hogy valamit (valakinek) rosszat teszek! Nagyon elbizonytalanodtam. Csalódott a reakcióban, nem ezt várta tőlem, és most egyedül akar lenni, hogy átgondolja a dolgokat! A vőlegénye várja haza és mindent megtesz érte, de én nem vagyok biztos magamban, hogy mit tegyek. Mi lenne a helyes döntés? Tartok tőle annyira heves közöttünk a tűz rövid idő alatt megégetnénk egymást!! Az idő rövidsége miatt nem tudtuk megismerni egymást, de még most kellett dönteni az esküvő miatt! Igen heves természetű ugyan úgy mint én! A vőlegénye nyugodt mindent megengedő és megadó fajta. Az eddigi barátnőim nyugodt természetűek voltak, én voltam a kapcsolatban az irányító! Ilyen típusú barátnőm még nem volt, és tartok tőle...

30 feletti korosztályról van szó!

Ha valaki tud tanácsot adni, vagy volt már hasonló helyzeteben örülnék minden szónak ami kimozdít erről a holtpontról..

Köszönöm


2015. márc. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te akkor jársz el tisztességesen, ha megmondod neki, hogy nagyon jól érzed magad vele, de 1 hónap után nem tudsz neki ígérni semmit. Alapvetően most neki kell dönteni, nem neked.
2015. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Nálam alapszabály, hogy szeretővel nem kezdek soha komolyabb kapcsolatba, mert megbízhatatlan és sokszor instabil. Nagyon csalóka azt hinni hogy egy hosszú ideje kapcsolatban élő nő őrülten beleszeret a másikba, ez csak azért tűnik így mert a másik férfi még ismeretlen és izgalmas. Amikor csillapodnak az érzések és jobban megismer, akkor jön az önmarcangolás és a dráma, rájön hogy inkább mégis a régi kapcsolata kell neki. Pont az a jó a szeretőben hogy kötetlen az egész, nem kell a kapcsolatokkal járó drámázást elviselni, csak meg kell élni. Jól tetted hogy pánikoltál, nem a legjobb belemászni egy olyan helyzetbe amikor a másik férfi is elkeseredetten küzd a nőért, hagyni kell hogy lenyugodjanak a kedélyek. A nő azt hitte hogy ugródeszkaként használhat téged, tévedett. Gondolkodj a nagy fejeddel egy kicsit és jegeld a témát.

Komoly kapcsolatba olyan nővel kezdj, aki független és jobban meg lehet benne bízni.

2015. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég szépen bekavartál a dologba. :) Nem akarlak bántani de nem lehet az,hogy addig volt jó a dolog, amíg nem a te nődről volt szó? Én is voltam ilyen helyzetben. Az ember kényelmesen elvan a szerető szerepében. Mert, hogy megvan a rózsa, a tövis meg más kezét szúrja. De abban a pillanatban, hogy komolyra fordul a helyzet, némely emberek bepánikolnak. Nálam anno mondjuk a nő pánikolt be és menekült vissza a rossz házasságba az anyagiak miatt, nálad pedig te bizonytalanítottad el a csajt, mikor meghozott egy nagyon fontos (és meggondolatlan) lépést. Keresed a kifogásokat miért ne ő legyen a következő barátnőd. Menekülsz a helyzetből és a felelősségtől. Két dolgot tehetsz: A csaj már gyakorlatilag a tied ha egyértelműen a tudtára hozod, holnap már együtt vagytok hivatalosan. Tuti nem leszel a család és a barátok kedvence egy darabig de ez van. A másik, hogy gyáván megfutamodsz és megszakítasz minden kapcsolatot vele. Ekkor viszont a lelkiismereted fog marcangolni. A fogalmazásból az jön le, hogy már ez utóbbi most is megvan.
2015. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tőled függetlenül lehet nem kéne folytatnia a csavoval ha már ilyeneket csinál.

Ismerjetek meg egymást gondolom nem arra vár most te vedd el s nem kell sietni esküvő miatt mondja le a monsja csavonak időt szeretne.

2015. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan párokat akik egymás kedvéért léptek ki a régi (megunt) kapcsolataikból, ezért én nem nevezném hűtlennek vagy megbízhatatlannak a kedvesedet, de számolni kell azzal hogy a ti lángolásotok is alábbhagy és jönnek a szürke hétköznapok. Előre senki nem tudja hogyan végződnek, vagy működnek-e egyáltalán ezek a váltások.


Ha sikeres kapcsolat lesz akkor idővel mindenki megbékél, de ha nem, megy majd az egymásra mutogatás, sajnálkozás a régi kényelmes élet elvesztése miatt. Ezzel számolni kell.

2015. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! A tanácstalanság részemről ott van, hogy menjek utána küzdjek érte, vagy hagyjam magára és majd ő dönt! Tudom hogy neki kell dönteni de félek tőle nem látja reálisan a helyzetet, és elhamarkodott döntést hoz. Annyit kértem tőle, hogy ha feladja az ottani kapcsolatát akkor ne miattam tegye, hanem azért mert nem akarja az esküvőt tőlem függetlenül!!
2015. márc. 25. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!