Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Érdekes helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Érdekes helyzet, többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác.Iszonyatosan tetszik, csak sajna idősebb nálam pár évvel.. Én 17 vagyok, ő 20 felett jóval. Jöhetnek az oltások, de én tudom magamról, hogy érettebb vagyok a koromnál, sanja/nem sajna a korosztályomban nehezen találok fiút, gyerekesek még az 1-2 évvel idősebbek is. Én már 12 éves korom óta kb. magamat nevelem, van hogy magamért dolgozok és gyerekkorom nem igazán volt/van. Ez a srác akit említettem, a mobilszolgáltatómnál dolgozik, nem akarok nyomulni de mégis valamit tennem kéne. Ahogy hallom, normális srác, szeretném jobban megismerni és hogy ő is megismerjen engem. Mit tegyek? Oltásokra nem vagyok kiváncsi.
2015. ápr. 3. 19:28
 1/2 To7ka ***** válasza:

Fogalmam sincs mit jelent nálatok, hogy mobilszolgáltató. Én velük csak cifrán káromkodok.

Ha tudsz vele beszélni, egész egyszerűen beszélgess vele. Nem mellesleg ha nyitottabb vagy, azért hiszem, hogy van pár annál fiatalabb értelmes pasi is, de ha ő kell, bizonyítsd be neki, hogy érett, értelmes lány vagy. Lehet Veled beszélgetni, ÉS nem adod magad könnyen. Különben lehet csak már korod miatt is kihasznál, és kiélvezi a helyzetet, tessék onnantól izgalmasnak maradni és megdolgoztatni, h nyitottál felé!:)

2015. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2015. ápr. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!