Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ráijesztek, mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ráijesztek, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig ráijesztek a lányra valamivel (pedig nem vészes, csak egyszerűen félős, és nagyon sok mindent félreért), hiába próbálok figyelni arra, hogy ne történjen meg. Ez érzelmileg, és idegileg elég durván kikészít, mert mindig egy kicsin múlik, hogy ne veszítsem el. Mit tudnék tenni? Nagyon szeretem őt.
2015. ápr. 11. 14:09
 1/3 Missi_Key ***** válasza:

kicsit bővebben?

valami olyasmi hogy ő még nem akar sexelni te meg mindig csak a csücskét akarod betolni? :D

mondd hogy nem...

2015. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiakasztom dolgokkal, megijesztem. Nagyon nehéz konkrét példát mondanom, a gondolataimmal, néha a viselkedésemmel, de leginkább a nagyon bizarr humorommal. Néha komolyan veszi. Nagyon különbözünk egymástól, más világ vagyunk, mégis nagyon vonzódunk egymáshoz. Engem nem zavarna az ő különbözősége, én toleránsabb vagyok, de ő aztán... Folyton kiakad, és az a legrosszabb, hogy konkrét FÉLELMET, vagy RIADTSÁGOT látok a szemében. Ez nagyon durva.
2015. ápr. 11. 14:51
 3/3 Missi_Key ***** válasza:

beszéljétek meg...

meg gondolom majd ha sexeltek és közel enged jobban megbízik majd benned...vagynem...

2015. ápr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!