Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabadulhatnek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnek meg az exem irant erzett gyulolettol?

Figyelt kérdés

3,5 even keresztul jatszott velem, de nem volt hajlando komolyabbra forditani a kapcsolatunkat, majd megismerkedett egy kulfoldi lannyal, es a tudtom nelkul online kapcsolatot kezdett vele, a mi kapcsolatunkkal parhuzamosan.


3 honappal kesobb epp szinhazjegyunk volt egyutt, es rendkivul szokatlan modon teljesen mogorva es bunko volt egesz este, beszologatott nekem, latvanyosan untatta a mondandom, iszonyat paraszt volt. Veszekedest nem sikerult kiprovokalnia, de utana felhuztam az orrom es nem kerestem, es o se engem. Mint kesobb kiderult, akkoriban fordult a kapcsolata a masik lannyal igazan komolyra. Az egesz dramai hirtelenseggel jott, egy nappal az ominozus randi elott meg teljesen normalisan, kedvesen viselkedett velem.


3 honap mulva nagy csinnadrattaval eljegyezte a masik lanyt. A kezdeti sokk utan lenyeltem a buszkesegemet es irtam neki egy kedves gratulalo e-mailt, nehogymar azt erezze, hogy ezek utan meg itt acsingozok utana, ertitek. Annyit birt visszairni, hogy:


"Koszi :) Alig varom, hogy bemutassam neked Jennyt :)"


Azota fortyog bennem a gyulolet. Elkezdtem sportolni, a karrieremre koncentralni meg uj baratokat szerezni, hogy ne legyen sok idom semmittenni, mert valahanyszor van akar egy kis szabadidom is, mindig elkezdek ezen rugozni, jon az onsajnalat, a gyulolet, a parnaba zokogas. De mar kezdek nagyon kifaradni, teljesen tulhajszolom magam, most is valami virusfertozes dontott le a labamrol es tuti az is benne van, hogy soha nem hagyom magam rendesen pihenni, ket vegen egetem a gyertyat.


Objektiven mi a velemenyetek a srac viselkedeserol? Es mitevo legyek?


2015. ápr. 11. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
A tortentekrol soha nem beszeltunk. Nem tudom, hogy segitene-e, ha beszelnenk, vagy csak egy picsogos p*csanak tartana, vagy letagadna, hogy a kapcsolatunk egyaltalan komoly lett volna, es ettol meg nyomorultabbul ereznem magam.
2015. ápr. 11. 16:26
 2/5 anonim ***** válasza:

A csávó viselkedése olyan cliché, hogy megfogalmazhatatlan.


Mit tegyél:

-Először is egy törvényszerűség: a gyűlöletnek, ha hagyod kifutni, mindig bosszú a vége-


Elmondom én mit tettem a magam gyűlöletével. Az én gyűlöletem nem párkapcsolati eredetű volt, hanem családon belüli erőszakból eredő. Bármeddig elmentem volna, hogy felnőve megmutassam az illetőknek, hogy milyen érzés kicsinek és védtelennek lenni.

A tervek egyre kegyetlenebbek lettek, egyre részletesebbek, mígnem megijedtem magamtól, és elgondolkoztam.


Itt jön be a képbe a Te gyűlöleted. Valójában nem két, hanem három végén éget(t)ed a gyertyát. A gyűlöleted önmagában is olyan terhet ró a testedre, amivel addig nem szembesülsz, míg le nem kerül a válladról. Én az egómon keresztül gyűztem le a gyűlöletem, bár megvallom így leírva ez igen hülyén hangzik. Megkérdeztem magamtól "ér ez a darab salak annyit, hogy tönkre tegyem magam?", "egyenrangúnak érzem magam vele?", "le akarok süllyedni arra az ember alatti szintre, hogy esetleg bosszút álljak?", "befolyásol-e valójában az ami történt, akadályoz, netán meghatározza-e azt, hogy mennyit érek, mint ember?"


A tanácsom az, hogy kérdezd meg magadtól ezeket, és attól függően, hogy mik a válaszok, próbálj meg tárgyilagosan leásni a gyűlöleted okáig. Mert a gyűlölet oka és forrása nem ugyanaz. A forrás a szélhámos hímegyed. Az ok pedig az, ami "berobbantotta" ezt az érzést.

2015. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már leküzdötted egyszer a büszkeséged és írtál neki, nincs miről beszélnetek.


29/F

2015. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a reszletes valaszt! Igen, valoban, irtam mar neki, de a valasza ugy felboszitett, hogy igencsak kikivankozik belolem egy csomo minden. Mindez tavaly szeptemberben volt. Egyszeruen nem hagy nyugodni a tudat, hogy ez a mocsok vigan eli vilagat, az eskuvojet tervezgeti, es a tortentek utan soha annyit se mondott nekem, hogy "bocs".
2015. ápr. 11. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont! Így van esélyed arra, hogy egy normális férfit találj magadnak, és elfelejthesd azt az érzéketlen fajankót. Hidd el, az univerzum általában rendezi a számlát. Ha veled így viselkedett, a feleségével is így fog. Közel sem biztos, hogy a kapcsolata felhőtlenül boldog lesz hosszú távon. De addigra Te már messze járhatsz, valakivel, aki megérdemel és vannak emberi érzései, lelkiismerete, stb. :)
2015. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!