Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon szeretem,de annyi dolog volt,ami nem olyan volt,mint ahogy lennie kéne,már régóta,eddig tűrtem a dolgokat,de már nem bìrtam tovább,kifakadtam és sìrtam,mindent a fejéhez vágtam,erre ő végighallgatott,és azt mondta ő a hibás,nem én,de nagyon meglepődött azon,hogy kiadtam magamból az egészet,megijedtek a szemei is,de semmi mást nem tudott mondani...szerintetek fog változni valami? Olyan érzésem van,mintha nem fogná fel azt,hogy amiket tesz,azzal fájdalmat okoz,nem megcsalásról van szó,hanem egyéb,de fontos dolgokról. Az is baj volt részemről,hogy eddig eltűrtem,és azt hitte,hogy ez ìgy teljesen rendben van,és most "megtudta",hogy nem. Szerintem jól tettem,de már nem bìrtam tovább. Csak félek,hogy ő is fél,vagy valami,és ezért inkább kibújik az egész alól... :( 22/L
2015. ápr. 11. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tiszta barokk körmondat..azosztigen
2015. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Accacáré amúgy milyen dolgok?
2015. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megakarok bizonyosodni afelől, hogy nem te vagy a hülyehisztispitsa. 2es voltam.
2015. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D
2015. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg normális,segìtő válasz is fog érkezni?
2015. ápr. 11. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Megijedtek a szemei is... tanulmányozni kellene a csávót, lehet valami űrlény :D
2015. ápr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ültesd le, fogd meg a kicsi kacsóját és mondd meg neki, hogy ott, akkor azonnal átbeszélitek cakkon-púder a problémákat. Szedd össze a gondolataidat, aztán vágjatok bele. De akkor ne ordíts vele meg hisztizz, hanem higgadtan, nyugodtan magyarázd el neki. Furcsa ezt most így közölni, de tudod vannak olyan cselekedetek, hogy amíg nem ismered meg a másikat teljesen, addig nem tudod, hogy számára mi a bántó és mi nem! Ugyanis egyszerűen bele sem gondol, ezért fel kell rá hívni a figyelmét. Ha meg nem ért a szóból, akkor minden egyes ugyanolyan megmozdulásánál emlékeztesd és vagy leszokik róla vagy szétmentek.
2015. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!