Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire utálkozók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire utálkozók, önzők és sunyik mostanság az emberek? Főleg a férfiakon látom

Figyelt kérdés

Kicsit buborékban élek, ugyanis 4 éve élek párkapcsolatban egy lánnyal, és azt kell, hogy mondjam mindenben meg tudunk egyezni, mindent meg tudunk oldani.


Közben azt látom az emberek meg itt az oldalon, hogy az emberek párkapcsolat címszóval egymás ellen acsarkodnak..

kutakodnak egymás magánügyeiben, önzőnek, pénzéhesnek kiáltják a másikat, hazudnak, és közben a másikat hibáztatják


És ami külön felbosszant, hogy az itteni férfiak azt nyomatják, hogy az ideális kapcsolatban a nő nem érvényesíti az akaratát.. bármit mondasz nekik, ők jobban tudják (ha azt mondom, hogy egyet tudok érteni a barátnőmmel akkor valószínűleg papucs vagyok akit vakon rángat a nő)

Azt mondják egy nőt csak úgy lehet elcsábítani, ha elvakítod, elkápráztatod és álomvilágba ringatod, manipulálod, és ha az önálló akaratát akarná érvényesíteni (ami 110%, hogy ellenünk szól) akkor az asztalra kell csapni, hogy "eddig és nem tovább".

És persze a bunkómánia... hogy a nők a bunkó pasikat szeretik... ez úgy ahogy van baromság, de mindegy..



persze, vannak nők akik szeretik ha minden szart megvesznek nekik, vannak nők akiknek a pasija bunkó, és vannak sajnos olyan lányok, akik eltűrik, hogy a pasijuk rosszul bánik velük.. de ez nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen és ez működő dolog és a nők ezt szeretik!


Én azt érzem, hogy az itteni férfiak rohadtul nem szeretik a nőket, nem is érdekli őket nő mint olyan, ők csak birtokolni akarnak egyet meg dugni éjjel-nappal


Miért nem szeretitek és tisztelitek a nőket? Miért van ilyen elkorcsosult képetek róluk?


Ezen az oldalon a férfi vagy lúzer vagy bunkó, és alfahím, a nő meg csak "átlagos"/csöndes, vagy pénzéhes, önző hárpia


Mégis miért jó ez.. bárkinek?

olyan lehangoló ez az egész...


Miért nem tudtok őszinték lenni? miért kell elméleteket gyártani? nincs a világban semmi gond, és ha egyenes vagy, rohadtul odaérsz ahova akarsz! De ti konkrétan szeretni sem tudtok, akkor meg miért erőltetitek ezt a kapcsolat dolgot?



2015. ápr. 12. 20:32
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9es, köszi a választ


amire azt írtad, hogy "jól látod" azt pont tőletek idéztem, én rohadtul nem így gondolom:D


tegyük fel, hogy kedves vagy alapjáraton.. azt mondod ez nem jön be a nőknek... akkor fölveszel egy bunkó attitűdöt

ezzel lényegében kit árulsz el? mert szerintem legfőképpen magadat! azt játszod aki nem vagy.. miért? pináért.. hm, grat:D megéri mást látni minden nap a tükörben, mint ami Te vagy azért, hogy olcsó, felszínes lányokat dughass?


ugyanis egy normális lány a második szavadnál ignorál, ha ilyen viselkedéssel közeledsz hozzá, erre a nyakamat tenném!


és mi a jövőképed? így maradsz? öregszel, szóval később már nem lesz elég a dugáshoz a puszta hazudott stílus, és bizony a pénz sem.. párkapcsolat? én leginkább erre gondolok, az alkalmi kaland puszta bohóság, nem leszünk vele se előrébb, se hátrébb, én most értelmes, normális kapcsolatra gondolok.. arra is alkalmas lenne ez az eszement parádé?

2015. ápr. 12. 22:33
 12/26 A kérdező kommentje:

Illetve a másik kérdés:

Ha te fölveszed a bunkó-menő álarcot, ezzel logikusan átváltasz egy másik közönségre, a normális lányok ilyenkor élből elkerülnek (oké, talán ilyenkor nagyobb a vevőköröd, bár szerintem csak a dizsiben)

nnnamost ha Te elkezdesz játszani egy szerepet, akkor csak egy elvárt szerepkörrel lehet betársulni melléd, vagyis a lánynak olyan rongynak kell lennie, amilyet elvársz

ez azt jelenti, hogy Te csak a rongy lányokkal, vagy a rongy-álarcos lányokkal fogsz találkozni, hisz a többi nem kíváncsi Rád


Igen, kedvesen és pozitívan az élet nehezebb... de megéri a könnyebb utat választani a jó úttal szemben? szóval lehetsz elégedett valaha így? Nem lenne egyszerűbb önmagadat adni bátran, és aki nem kíváncsi rá, azt ignorálni?

2015. ápr. 12. 22:40
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező!


Tudom, hogy nem úgy gondolod, és hogy tőlünk idéztél, csupán egy egyszerű "stilisztikai csavarral" nem idéztem a mondat további részeit, így nyomatékosítva, hogy nem feltétlenül van igazad, mert perpill kapcsolatban állsz, s így egy kicsit sarkítva kritizálod a nőknél sikertelen srácokat.


Érdekes a felvetésed az önárulásról, lehet is benne valami, de úgy gondolom, magamnak meg tudok bocsátani majdnem minden "bűnt", és ha ennek ez az ára, akkor legyen ez. A stílusváltás, vagy nevezzük inkább nézőpontváltásnak, viszont nem feltétlenül jelenti azt, hogy magamat szúrom hátba, gondolj csak a felvilágosodás korára, vagy az ipari forradalomra, vagy éppen a középkori csillagászokra, akik szembe mertek szállni az addigi elvekkel, nézetekkel. Lehet, hogy pórul jártak, de a nézetváltással tulajdonképpen önmaguk mellett álltak ki, és a rendszert próbálták ütőéren bökdösni. Vajon az önárulás tényleg önárulás?


"... ugyanis egy normális lány a második szavadnál ignorál, ha ilyen viselkedéssel közeledsz hozzá, erre a nyakamat tenném..."

Pontosan! Szerinted én nem tudom? :D Viszont arról, hogy nekem mi a véleményem a komplett női nemről (mínusz 1-2%), azt nem kell tudnia az adott lánynak. Elég ha annyit tud rólam, hogy határozott, nagyszájú, amolyan kritikus hangvételű vagyok néha egy-egy elejtett szakkifejezést, zsargont bevetve, és már dobják is szét a lábukat, mert olyan hű de marha jó fаszit látnak bennem. Holott egyáltalán nem vagyok sem művelt, sem intelligens, sem tanult. Trükközni kell... sajnos! Aki a halvérű, nyugodt, békés természetével, vagy a kevésbé érdekfeszítő hobbijaival stb. stb. nem kelti fel egyetlen nő érdeklődését sem, annak bizony változtatnia kell. Nekem sikerült változtatnom. Ne csak arra gondolj, hogy hirtelen, egyik napról a másikra egy hülye, bunkó, tapló állat lettem, hanem arra, hogy valamennyire sikerült elsajátítanom, hogy például magamról a szаrt is aranyként tálaljam. Ehhez pedig idő kell. Emberek közé járni, tanulni, hallgatni, figyelni. És akaraterő, hozzáállás! Ez a kettő a legfontosabb!


"... és mi a jövőképed? így maradsz?"

Még nem tudom! Majd meglátjuk, hogy alakul. Nem alapozok a jövőre semmi, legfőképpen nem a nők kapcsán. :) Mindig lesz egy B tervem, erre törekszem, hogy ne skatulyázzam be magam például egyetlen személyre. Szerinted nekem hiányozna az, hogy sokéves együttélés után az asszony hirtelen megpattan, csak mert éppenséggel úgy gondolja? Senki sem vágyik erre. Mindig kelleni fog egy "mankó", akire lehet támaszkodni, ha a lábaid kirúgják alólad. Ez az én elvem!


... és nagyon úgy tűnik, az elmúlt pár hónapban tapasztaltak alapján, bejön. :)


"... a normális lányok ilyenkor élből elkerülnek..."

Meglepődnél, ha azt írnám, hogy nem? Meglepődnél, ha azt írnám, hogy akit normális lánynak tartottam, aki azt állította magáról, hogy normális hapsira vágyik, mára már nem bír leszállni rólam Viberen? :) Meglepődnél, ha azt írnám, hogy a normális lányok tisztára be vannak gerjedve a domináns, kissé bunkó (nem full bunkó) stílusú srácokért? Meglepődnél, ha azt írnám, hogy a normális nők le nem vették rólam a szemüket, amikor a legjobb haverom kölcsönadta az új Hondáját, és azzal álltam be a házunk elé? :)


Tudod te egyáltalán, hogy nekem, azaz NEKEM mennyire rohadt szаrul esik az, amikor szembesülök a valósággal, amikor letisztul a kép, hogy a nőknek tényleg ez kell? Tudod, milyen szаrul érzem magam, amikor megvilágosodok, hogy eddig mesevilágban éltem, amit a nők elvárásairól (őszinteség, együttérzés, tisztességesség, lelkiismeretesség stb.) gondoltam? Az egész egy kibаszott nagy átbаszás!!! A nők rohadtul le se szаrják, hogy milyen pozitív belső tulajdonságaid vannak, ugyanis az első benyomások alapján ítélnek! Ha az első perctől kezdve közvetlen, vicces, kicsit fölényeskedő, kicsit modortalan, kicsit udvariatlan, és szemtelenül csipkelődő vagy, máris szopják még a fаszodat is! Nem érdekli őket, hogy ezek után milyen belső értékeid vannak (néhányat azért nem árt megvillantani belőlük, csakhogy még jobban imponálj nekik), mert innentől kezdve majdhogynem még azt is megbocsátanák neked, ha népirtásba kezdenél. És kibаszottul aggasztó, hogy normális nők tartják ezt vonzónak! Normális nők! Ezeket így lehet megfogni: a nők minimum 80-90%-át.


Ez a valóság, ez a rohadt valóság... Ami régen érték volt, ma már ciki, kínos. Ami régen ciki, kínos volt, ma már értéknek számít. Ez van! Ilyen a piac igénye...

2015. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

hmhm

nem értem miért kell bunkónak lenni

határozottság... ezt egyik nő sem tagadhatja, baromira vonzódnak a határozott pasikhoz.. ez tiszta sor

másrészről aki határozott, az még nem feltétlenül gázol át másokon, nem kell bunkónak lennie!

nem tartom magam túl határozottnak, de már dolgozom az ügyön

tegnap voltam egy rendezvényen és volt ilyen játékos ismerkedős rész, kb olyan mint egy villámrandi, körbe álltunk és a játékvezető mondta milyen kérdést kell megválaszolnunk egymásnak.. szembekerültem egy tök idegen lánnyal és azt a feladatot kaptuk, hogy mondjunk egymásról pozitív tulajdonságokat... mondom miért ne, szép a hajad.. erre elmosolyodott, és azt mondta jól áll nekem a fekete... erre mondtam, hogy kedvesen mosolyog.. ő erre elpirult és zavarba jött.. és gondoltam 4-5 tulajdonság kell, mondtam aranyos vagy ha zavarban vagy.. erre csak annyit habogott, hogy "hú, határozott vagy"... pár szóval simán levettem a lábáról úgy, hogy kettővel arrébb ott állt a barátnőm:D


véleményem szerint nem azzal leszel lehengerlő, ha másokon át jutsz fölfelé, hanem ha magadat tudod képviselni rendesen.. és ismerem a jelenséget amit ti úgy jellemeztek, hogy a lányoknak bunkó pasi kell... de nem, azok a srácok csak azért bunkóznak másokkal, hogy rohadt határozottnak tűnjenek... másokhoz képest tünnek jónak, erősnek, nem pedig ténylegesen azok... elég ócska taktika, ha azt nézzük... mert lehet empatikusan is határozottnak lenni és az sokkal erősebb tetszést vált ki a lányokból!


jó, normális lány alatt én azt értem, hogy nem válik pillanatok alatt függővé.. szóval személyiséggel és határozottsággal rendelkező lányokra gondoltam... oké, ők már elmúltak 16 évesek jópár évvel, de eleve nőkről beszélek,nem lányokról:D


szóval értem, elkápráztatni könnyű egy lányt és még csak bunkónak sem kell lenni hozzá, de tényleges párkapcsolathoz ez messze nem elég! vagy Te hogy gondolod?

2015. ápr. 12. 23:37
 15/26 anonim ***** válasza:
érdekes én mindig adtam a jót a kedveset a bókolost és hol végeztem? a barát parkolóban ! erre össze jött 1 bunkó tírpákkal és azt kellett hallagatnom hogy az aktuális párja mekkora 1 paraszt! kösz ebből nem kérek !!! és nem pláza ribikről van szó átlagos érett nőkröl ha kell elküldöm a facebookját hogy láthasd! te nem ismerkedsz lányokkal mert kapcsoaltban vagy de hidd el ma a bukóság a menő a kedvesség ciki! változott a világ de nagyot! én is bunkó suttyó leszek nem fogok éveket évtizdeket elpazarolni mire találok normális nőt! 3 év alatt sz@rt se értem el a kedvességgemmel!
2015. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szoktam ismerkedni, csak nem parkereses celjabol


De... ha bunkozol akkor lesz csajod... es? Te is latod, hogy az nem jo kapcsolat! De megis megfelel? Egy gyotrelmes kapcsolat jobb mint egy kiegyensulyozott egyedulallosag?

amugy az a gyanum, hogy az, hogy kedvesnek lenni, az nalatok azt jelenzi, hogy mindig azt tenni ami a lanynak tetszik, meg mindig az o velemenyet megerositeni...

2015. ápr. 13. 14:07
 17/26 anonim ***** válasza:

Szoktam ismerkedni, csak nem parkereses celjabol !

itt a gond mert max női barátot akarsz arra 1 kedves férfi bőven elég! 1edül is jó persze űlj akkor a 4 fal között egésznap pin@nélkül---

2015. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

17es, te komolyan... elolvasod amit irok? Vagy diszlexias vagx? Vagy mivan? Ha gondolod v egy fejlesztopedagogus is erosom, o segithet...

persze, hogy nem parkapcsolat celjabol ismerkedek, mert JELENLEG IS PARKAPCSOLATBAN ELEK

es ettol ruggetlenul 4 alkalom volt eddig, hogy en csak baratkent, kedvesen kozeledtem es a csaj tobbet akart...

illetve a jelenlegi, meg az elozo baratnoimet is valahogy folszedtem! Es akkor is csak kedves meg jofej voltam.. meg csak hatarozott sem nagyon... igazabol nem tudom hogynjotunk ossze, en csak jol ereztem magam a tarsasagukban, a tobbi jott magatol... a cdajozas nem lehet munka, kulonben az egesz ertelme veszik el..

2015. ápr. 13. 14:39
 19/26 anonim ***** válasza:
mind1 én nem foglalkozok 1 feminista bérencel úgy se tucc meg gyözni az elméltedről!
2015. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Jezusom

szoval szerinted ha valaki szereti a noket es szereti a tarsasagukat, nem csak a pinajukat, akkor az mar feminista berenc?


Egyebkent en nem elmeletrol beszelek, hanem sokszor elismetelt gyakorlatrol..

2015. ápr. 13. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!