Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire utálkozók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire utálkozók, önzők és sunyik mostanság az emberek? Főleg a férfiakon látom

Figyelt kérdés

Kicsit buborékban élek, ugyanis 4 éve élek párkapcsolatban egy lánnyal, és azt kell, hogy mondjam mindenben meg tudunk egyezni, mindent meg tudunk oldani.


Közben azt látom az emberek meg itt az oldalon, hogy az emberek párkapcsolat címszóval egymás ellen acsarkodnak..

kutakodnak egymás magánügyeiben, önzőnek, pénzéhesnek kiáltják a másikat, hazudnak, és közben a másikat hibáztatják


És ami külön felbosszant, hogy az itteni férfiak azt nyomatják, hogy az ideális kapcsolatban a nő nem érvényesíti az akaratát.. bármit mondasz nekik, ők jobban tudják (ha azt mondom, hogy egyet tudok érteni a barátnőmmel akkor valószínűleg papucs vagyok akit vakon rángat a nő)

Azt mondják egy nőt csak úgy lehet elcsábítani, ha elvakítod, elkápráztatod és álomvilágba ringatod, manipulálod, és ha az önálló akaratát akarná érvényesíteni (ami 110%, hogy ellenünk szól) akkor az asztalra kell csapni, hogy "eddig és nem tovább".

És persze a bunkómánia... hogy a nők a bunkó pasikat szeretik... ez úgy ahogy van baromság, de mindegy..



persze, vannak nők akik szeretik ha minden szart megvesznek nekik, vannak nők akiknek a pasija bunkó, és vannak sajnos olyan lányok, akik eltűrik, hogy a pasijuk rosszul bánik velük.. de ez nem azt jelenti, hogy minden nő ilyen és ez működő dolog és a nők ezt szeretik!


Én azt érzem, hogy az itteni férfiak rohadtul nem szeretik a nőket, nem is érdekli őket nő mint olyan, ők csak birtokolni akarnak egyet meg dugni éjjel-nappal


Miért nem szeretitek és tisztelitek a nőket? Miért van ilyen elkorcsosult képetek róluk?


Ezen az oldalon a férfi vagy lúzer vagy bunkó, és alfahím, a nő meg csak "átlagos"/csöndes, vagy pénzéhes, önző hárpia


Mégis miért jó ez.. bárkinek?

olyan lehangoló ez az egész...


Miért nem tudtok őszinték lenni? miért kell elméleteket gyártani? nincs a világban semmi gond, és ha egyenes vagy, rohadtul odaérsz ahova akarsz! De ti konkrétan szeretni sem tudtok, akkor meg miért erőltetitek ezt a kapcsolat dolgot?



2015. ápr. 12. 20:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy én utálom a nőket? csak azt mondom hogy a kedvességel nem érek célt soha max jó barátnak lelki szemetes vörödnek vagyok jó! és így célt érek ha felgma lekezelő dominánst játszom mit nem értesz ezen? te vagy a dixlexiás akkor nem én!
2015. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

:DD na ki mondta, hogy utalod oket? Most te! En 3gy szoval nem irtam ilyet:D


Amugy az a gond, hogy nem ugyanarrol beszelunk... te dugasrol beszelsz, en kapcsolatrol... en norol beszelek, te pinarol... lehet, hogy ha csak megdugni akarod a taplosag egyszerubb, de ahhoz, hogy megszerettesd magad ahhoz biztos nem nyero ez igy...


De milyen vagy amikor kedves vagy? Mert a kedvesseggel biztos nincs baj, lehet csak masoknak nem ugy jon le, hogy te most eppen kedves vagy..

2015. ápr. 13. 15:24
 23/26 anonim ***** válasza:
te csak fújjod a magadét itt én kiszálltam innen érthetetlen nők csicskája! szevah
2015. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hat ketto k kozul te vagy a szolga, hiszen onmagadat letagadod, hogy mas kedvebe jarhass


De amugx pont erro szol a kerdes! Miert ilyen szeretetlenek az emberek? Masokon atgazolni, az megy, de ha rajtunk gazolnak at, az nem fair?

2015. ápr. 13. 16:04
 25/26 anonim ***** válasza:
banyek nem igaz nem érted nem fogok éveket elpazarolni mire normális nőt találok mert az kb tű a széna kazalban szitú de itt lezárom a vitát mert reggelig tudnánk erről írkálni
2015. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

persze, hogy nem könnyű!

de akkor ne átkozd a szar minőséget, ha nem dolgozol meg érte! nem a nőkkel van a gond, ha nem fektetsz beléjük energiát!

2015. ápr. 13. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!