Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, tudnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tudnátok olyan férfival élni, akinek pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Olyan férfi, aki szeret és az ágyban is megtesz mindent, hogy jó legyen, minden egyéb is jó, csak ez az egy gond van. Nem csinál büntetendőt, csak fantáziál és maszturbál időnként.

2015. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
29-es, hajlamokról írtam. Ha valaki kislány fantáziákra maszturbál.
2015. ápr. 13. 14:13
 32/50 Bence_ ***** válasza:

"A tinik ugyanis vetélytársak lehetnek, pláne, hogy 14 év fölött legálisan lehet velük szexuális kapcsolatot létesíteni. Míg egy pedofil hajlamú ember ha törvénytisztelő, akkor megmarad a fantáziánál."

Te melyik szereplő vagy?

2015. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
93%

Tudod az a gond, hogy előbb a fantázia, aztán a tett. Nem minden esetben, ez igaz, de azért valljuk be, minden így kezdődik.


Értelek és sajnállak, mert nehéz lehet ezzel együtt élni. Én viszont kislányként átestem molesztáláson és nekem is van egy kislányom, tehát a válaszom: soha nem élnék együtt ilyen férfivel és nem szülnék neki gyereket. Nem lenézésből, hanem mert tapasztalatból tudom, hogy történhetnek olyan dolgok az életben ami előhozza a bennünk rejlő állatot. Kérdés, hogy kiben milyen állat bújkál.

2015. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne problémás, egy nő se érzi büszkének magát amikor egy nála fiatalabb tini fruska elcsábítja a párját tőle és megalázzák. Itt a nő önbecsülése adja a konfliktust, nincs képben gyerek.

Szóval a hapek máris ugrana a játszótérre, ha nem lennének törvények? Ezt gondolod?

2015. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:
Ez olyan értelemben lehet igaz szerintem, hogy aki már tett valamit, az előtte gondolt rá. De fordítva nem igaz, azaz rengeteg embernek lehet fantáziája, aki sohasem tesz semmit ténylegesen.
2015. ápr. 13. 14:30
 36/50 A kérdező kommentje:
33-asnak írtam.
2015. ápr. 13. 14:31
 37/50 A kérdező kommentje:
34-es, nem egészen. Értelmezhetetlen, hogy mi lenne, ha nem lennének törvények, ugyanis a törvény azért van, mert a gyerek számára káros lehet egy szexuális aktus. Tehát én a most fennálló helyzetben gondolkodtam (azaz, hogy vannak törvények) és ebben a helyetben a közgondolkodás szerint a tinikre általában nem káros a szex, viszont ha egy férj tinikről fantáziál, az olyan szempontból lehet rossz a párkapcsolatnak, hogy megvalósulás esetén a tini vetélytársat jelent az asszonynak.
2015. ápr. 13. 14:34
 38/50 Bence_ ***** válasza:

Te itt mosdatod a pasit.

Szerinted a baj, hogy a feleségnek konkurenciája lesz.

Pedig az a gond, hogy egy felnőtt ember egy gyerekkel akar szexuális kapcsolatot létesíteni.

Te vagy a pali, vagy a beteg felesége aki ebben támogatja?

2015. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
38-as, félreérted, a konkurencia csak egy válasz volt egy beírásra, nem a pedofil hajlamokkal kapcsolatban írtam.
2015. ápr. 13. 14:40
 40/50 A kérdező kommentje:
33, a te eseted nyilván érthető, de szerencsére a nők többségét nem molesztálták.
2015. ápr. 13. 14:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!