Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, tudnátok olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tudnátok olyan férfival élni, akinek pedofil hajlamai vannak?

Figyelt kérdés
Olyan férfi, aki szeret és az ágyban is megtesz mindent, hogy jó legyen, minden egyéb is jó, csak ez az egy gond van. Nem csinál büntetendőt, csak fantáziál és maszturbál időnként.

2015. ápr. 13. 11:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Azt a "Nem csinál büntetendőt" részt még kéne tisztázni. Párod fogalmazta meg így? Nem mindegy hogy törvényekre vagy lelkiismereti okokra van értelmezve, második esetben csak az erőszakot veti meg, a másiknak való örömszerzést nem tartja bűnnek, az én értelmezésében. Meg igazából szakember ide vagy oda, csak az számít, hogy a nő eltudja e őt képzelni az apa státuszban. Ha nem, engedd el, tervezz mással.
2015. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
mindenki én is fantáziálok doglokról de soha nem lennék rá képes! pl a nővérem elég jó nő rolla is fantáziálok néha de soha nem tenném meg vele a dolgot soha!!!!!
2015. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
* ezek után képzelni
2015. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
42-es: A nővérednek meg lehet, hogy csak az az egy baja van veled, hogy 'veréb' vagy...
2015. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
41-es nem igazán értem, úgy érted, hogy a kislányoknak való örömszerzést nem tartja bűnnek?
2015. ápr. 13. 15:00
 46/50 anonim ***** válasza:
Inkább gondolom, hogy empátiával kezeli. Amúgy meg nehéz egy ismeretlen fejével gondolkodni, nyomozd ki te. Talán megér egy szakítást, vagy esélyt.
2015. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. ápr. 13. 15:42
 48/50 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, 33-as vagyok. Egyet értek hogy nem minden fantáziánkat éljük meg, de értheted, hogy akivel ez megesett,az inkább az óvatosságot választja.


A szomorú tény pedig az hogy ijesztően sok gyermek esik át szexuális molesztáláson, mégpedig többnyire otthon. A legtöbbjük be sem vallja soha, én sem szerepelek statisztikákban, hiszen ez egyedül rám és a pszichológusra tartozik.


Valaki lepontozta amit írtam, ám legyen. Meglepő, mert szerintem teljesen normális, ha egy lány ilyenen átesik akkor azt mondja, ennek sosem tenné ki a saját gyerekét. És ha ezt valaki nem érti meg, akkor itt nagyon nagy baj van.

2015. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 33-as.
2015. ápr. 13. 17:48
 50/50 anonim ***** válasza:
Nem tudnék együtt élni ilyen emberrel. Nem mernék gyereket egyedül hagyni vele.
2015. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!