Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elmondott nekem valamit amivel én nem tudok mit kezdeni. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel együtt vagyunk másfél hónapja, nagyon jól éreztem magam eddig vele tényleg a legjobb volt minden, órákig képesek vagyunk elbeszelgetni és úgy érzem ő az igazi. Viszont elmondta hogy az apukája olyan akit sok mindenki ismer és olyan akit sokan nem szeretnek, most nem szeretnék részleteket leirni de igen én is ismertem az apukáját a híradásokbol főleg meg amik torténtek vele de a nevéből nekem nem jött le egyből és nem is gondoltam erre. Szóval ez a helyzet nekem most nagyon furcsa folyton ezen kattogok hogy vele járok de nagyon szeretem mert másfél hónap alatt megkedveltem nagyon csak félek mi lenne mondjuk a szüleim Véleménye is stb... Mit tehetnék hogy amikor találkozunk ne erre gondoljak :(?

Köszönöm a válaszokat!


2015. ápr. 13. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fideszes?
2015. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Összejöttél Gyurcsány fiával???
2015. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak nem Pierre Woodman az apja?
2015. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem ezért írtam ki a kérdést hanem azért hogy mit tehetnék hogy ne gondoljak erre amikor találkozom vele mert félek hogy ez miatt fogom elvesziteni.
2015. ápr. 13. 12:10
 5/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy elmondta neked, az a bizalom jele. Valszeg őt is zavarja, hogy az apja híres/és nem mindenki szereti. Az gyakran előfordul, hogy valakivel jártam, és a szülei nem voltak tökéletesek. Kisebb-nagyobb hibák mindenütt lehetnek. Szerintem nem olyan lényeges, ha amúgy jól elvagytok. A srác nem tehet róla, hogy ki az apja. Nem meg a sráccal vagy, nem a faterjával. Szóval sztem, ha amúgy jó vele, akkor ezt előbb utóbb el fogod fogadni. Vagy szökjetek külföldre. :-) 42f
2015. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Orosz az apuka?
2015. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, értsd: Te meg a sráccal vagy ... elgépeltem.
2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Neked kell feldolgoznod ezt a dolgot. Te fogsz miatta problémákba ütközni, így neked kell eldöntened hogy felvállalod-e. Ebben nem lehet kívülállóként tanácsot adni. Dönts belátással.
2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg Tarsoly Csaba vagy Hagyó Miklós.

Na, közel kerültél a tűzhöz! Észre se veszed és már politikai prostituált leszel egy állami vállalatnál.

2015. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat! Nemhiszem hogy prostituált lennék azért mert az apukája az aki... Nekem csak a helyzet furcsa mert sosem ismertem ilyet nem voltam ilyenben és ez most váratlanul ért de ez bem változtat azon amit iránta érzek csak furcsa kicsit a Helyzet vagy csak én aggódom túl...
2015. ápr. 13. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!