Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány, akire régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, akire régebben hajtottam, de igazából feladtam, hónapok után, most keresgél, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nagyon sokáig próbálkoztam, ha úgy vesszük, hogy négy hónap, néha nagyon gennyesen viselkedett velem, úgyhogy egy idő után azt mondtam, hogy rendben, ebből elég, azután szimplán feladtam, egyszerűen a kedvem is elment az egésztől.

Mostanában folyton kérdezgeti, hogy miért nem beszélek vele, olyan kedveseket mondtam neki, ésatöbbi.

Nem tudom, mit mondjak? Mondjam, el az igazat? Oltsam le? Vagy szimplán küldjem a fenébe, hogy szórakozzon mással?


2015. ápr. 13. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan valami ilyesmit mondanék neki. Nem érdemel mást, mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok.
2015. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd. Letettél róla, ne szakítsd fel újra ezt a témát. Én az őszinteséget választanám.
2015. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hiúsága miatt keress , rossz neki hogy már nem ugrálod körbe. Tudom most mit érzel , miken mentél keresztül hasonlóan mint te meg tapasztalhattam ezt. Hihetetlen mennyire tud reménykedni az ember... A döntés a te kezedben áll , ha van egy kis önérzeted vissza utasítod , ha vele szeretnél lenni legyél. Döntsd te el hogyan szeretnéd. De ennek nem nagy köze van a szeretethez " Hiúság érted hiúság". Utolsó soraid jók lennének , de te tartsd magad ennél jobbnak is. Helyedben sz*rnák rá ha már meg szívatni akarod el a legnagyobb bosszú számára, had idegeskedjen tudja meg kivel szórakozott és kit veszített...
2015. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!