Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a barátom haverjába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...talán szilveszter óta kezdődött h a barátom haverja kicsit több mint barát...sokat bulizunk hülyülünk együtt és a barátommal ellentétben ő figyel arra is ha rossz kedvem van felvidítson sokszor ölel meg és meg fogja a kezem és már mondta is h vigyáz rám stb... szval azt hiszem ő sem közönbös velem, DE nem akarom h a barátom meg a haverja miattam veszenek össze viszont kezd egyre bonyolódni a helyzet mondjam el nekik és lépjek ki az életükből? én többnyire mindenkép rosszul jövök ki a dologból...Mit tegyek h az ő haverságuk ne veszen kárba miattam?
2010. febr. 20. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A "barátod" az a pasid?

Am a Barátod haverja,tényleg többet mutat,mint barátság,de,ha ti összejöttök akkor tuti,hogy összevesznek majd...

2010. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha szereted a barátját, akkor ne érdekeljen mi lesz a barátságukkal!! :D Te akkor ezek szerint nem szereted a mostani barátod!! dobjad! :) de persze jól gondold átt mit akarsz valójában! ne csak ugy bele a közepébe!! :)
2010. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

jó de te fiú vagy lány vagy ?

hát aztán mindkét esetben persze kényes ügy, sztem összeveszés lesz belőle

2010. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelmü lány!!! nem???:O
2010. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

lány vagyok...a barátom a pasim igen...

csak azt nem akarom h ők össze veszenek de szeretnék pár "nyílt lapokkal jáccani"

2010. febr. 20. 10:18
 6/15 A kérdező kommentje:
-p+m
2010. febr. 20. 10:18
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Tuti h össze fognak veszni, de okkal, mert ritka gusztustalan dolog, amit a barátod haverja csinál. Megérdemelné h elkenjék kicsit.

A legjobb az lenne ha kimásznál az egészből jó messzire és senkinek nem mondanál el semmit, de gondolom ez a verzió úgy se fog tetszeni.

16/F

2010. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
mmondtam, h lány!! :) De el kéne döntened ki kel és ha eldöntötted meg ne bánd mert annál rosszabb nincs! meg amugyis kibékülhetnek nem igaz? :D
2010. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, ha ez nem amolyan tinibarátság, nem fognak miattad összeveszni. Ők fiúk, nem lányok, ezt jegyezd meg nekik ötször fontosabb egy barátság,mint egy pérkapcsolat.nem tudom hány évesek vagytok, de ha tudtok felnőtt módjára viselkedni és gondolkodni meglehet oldani a helyzetet úgy, hogy abból ne legyen galiba. Ugyanezen mentem át, tapasztalatból beszélek, fél évig voltam együtt a barátommal, amikor megismertem a legjobb barátját és azonnal egymásba szerettünk. Megmondtam az akkori barátomnak, hogy mi a helyzet és sajnálom, de elhagyom a barátja miatt. Tény, hogy nem volt oda az örömtől, de túl tudott lépni rajta, és rájött, hogy így ezerszer boldogabb vagyok mint mellette. Persze eleinte volt szitkozódás, egy hét után megenyhült.Túltettük magunkat a helyzeten és a mai napig nagyon jó barátok vagyunk, és a két fiú barátsága is megmaradt. Meglehet próbálni, ha biztos vagy abban, hogy a másik fiúval jobb neked. Más miatt nem kell sanyargatnod magad és a saját érdekeidet kell nézned, mert más sem nézi a te érdekeid. Az a fontos, hogy boldog legyél, még akkor is ha ezzel megbántasz valakit. A sebek begyógyulnak egyszer.
2010. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a barátom 20 haverja 19 én 19 évesek vagyunk...

köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 20. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!