Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a barátom haverjába, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...talán szilveszter óta kezdődött h a barátom haverja kicsit több mint barát...sokat bulizunk hülyülünk együtt és a barátommal ellentétben ő figyel arra is ha rossz kedvem van felvidítson sokszor ölel meg és meg fogja a kezem és már mondta is h vigyáz rám stb... szval azt hiszem ő sem közönbös velem, DE nem akarom h a barátom meg a haverja miattam veszenek össze viszont kezd egyre bonyolódni a helyzet mondjam el nekik és lépjek ki az életükből? én többnyire mindenkép rosszul jövök ki a dologból...Mit tegyek h az ő haverságuk ne veszen kárba miattam?
2010. febr. 20. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség nem mindig kifizetődő,szerintem most mégis őszintén el kellene mondanod a barátodnak,mi a helyzet,és viselned a következményeit.Ez egy olyan dolog,amit nem lehet elfojtani hosszú távon.Persze egy darabig lesz majd haragosdi,de majd elmúlik ez az időszak is,és az Élet megy tovább.Sajnos nem lehet mindig mindent úgy csinálni,hogy az mindenkinek jó legyen...
2010. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10:23 16/F lehet h igazad van...mégha ien ritka kínos is ezaz egész ügy és még akkis ha ien gorombán fogalmaztál...:S
2010. febr. 20. 10:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanilyen szituba keveredtem, ahogy leírtad. Volt a párom, és az ő barátja. Közös bulik, és végül szerelem... Msn-ezni kezdtünk, és feldobtam "poénból", hogy benne lenne-e egy kis titkos kalandban. Lehet most így kegyetlennek hangzik, de az események úgy adták magukat, hogy ihaj... Hát benne is volt, aztán gyorsan meguntuk ezt a dolgot, tényleg nagyon nagy szerelem lett belőle, én léptem, szakítottam a barátommal, azt mondtam neki, hogy már nem szeretem... Így próbáltam elkerülni, hogy ők ne vesszenek össze. Egy darabig ment is, aztán kiderült. Nem beszélnek azóta, de a szerelmem a mai napig is azt mondja, hogy nem bánja, mert neki ez nagyon megérte..:)<3


Ha gondolod, írhatsz privit, és mesélek, kérdezhetsz!

Szép Napot!

2010. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nezd gondolkodj kicsit a baratod agyaval. a szeretett, imadott baratnoje osszejon a legjobb haverjaval. rosszabb mintha egy kest dofnenek az ember hataba! szerintem ugy ahogy vagy kimaszol az egeszbol...

egyebkent ha meg a legjobb barat helyeben lennek elvbol, a baratom iranti tiszteletbol sem mennek ra a baratnojere!

undorito, aljas es felhaborito az amit muveltek!

bocs ha ezzel valakit megbantottam...

2010. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

először is, nem legjobb barátok

csak távolabbi haverok

másodszor is, ezt írtam a történetnél h nem azon vagyok h nekem jó legyen,(!!!) hanem azon h ők ne veszenek össze(!!!)..tehát lehet undorító meg szánalams amit csinálunk csakhogy igazából nem csinálunk semmit...

2010. febr. 21. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!