Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha ezt nem tenné meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ezt nem tenné meg a párotok gond lenne a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel több ismerősöd van a városban,fiúk-lányok egyaránt akikkel kijártatok a városba esténként ha unatkoztatok.

Jön egy lány, mindenben megfelel számodra, senkivel sem jöttél ki még ennyire, harmonikus a kapcsolat,szeret téged,de nem akaszkodik,neki is vannak szabadidős hobbijai,szex tökéletes, De nem hajlandó majd kimenni veled esténként azzal a társasággal akikkel nyaranta kijártál.Főképp a lányok miatt,mert nem bírja őket és nincs közös témájuk.Csak 1-2 fiú haveroddal tudnád elvinni magaddal közös programra.

Ha ez így lenne gondot okozna számodra?Elgondolkodnál,vagy furának tartanád amiért nem akar beilleszkedni oda?


2015. ápr. 13. 21:33
 1/9 Interferencia ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem...ezen nem csak a lánynak kell változtatni, hanem neked is..
2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 es is mondja nem lenne gond:)
2015. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as mire érted?

Köszi a válaszokat.

2015. ápr. 13. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne? Megpróbálnám persze rávenni, de ha nem akkor nem, ez nem olyan ami kötelező egy kapcsolatban. Sőt! Ha zavarná az, hogy én kijárok és nem csak azért mert hisztis csaj, akkor megpróbálnék valami kompromisszumot kötni. Mondjuk, hogy én is kevesebbet járok ki.
2015. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy ha nem akar..akkor nem megy, ha nem akar haverkodni, akkor nem akar..
2015. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Nem muszáj.

De ugyanakkor ha nem is jön azt tolerálnia kell, hogy én nem dobom el miatta a barátaimat, Magyarul én még kijárnék velük , ergo néha menne ő is külön a barátaival meg én is.

Ha egy értelmes nőről van szó akkor ezt felfogja és megérti.

2015. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok, a páromnak ez egyáltalán nem okoz gondot, azokkal az ismerőseivel akik nekem nem szimpatikusak találkozik nélkülem, a többiekkel meg velem együtt. Nem csinál ebből ügyet. Volt már, hogy mégis úgy jött ki, hogy találkoztam velük, udvariasan elvoltam a háttérben, vagy inkább beszélgettem addig a srácokkal. Meg lehet oldani :)
2015. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!