Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem normális, hogy nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Talán azzal kezdődött ez az érzés, hogy volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ami sehogy sem működött, akárhogy is idomultam. A végére elveszítettem az összes önbecsülésem, egy nullának éreztem magam, hónapok kellettek, mire egy egészséges lelkületű embert varázsoltam magamból.

Azonban ezek után sem lett sikeresebb a szerelmi életem. Akinek én kellettem, az számomra nem felelt meg, aki meg nekem kellett volna, az tudomást sem vett a létezésemről.

Összegezve az utóbbi egy évben a szerelem csak gyötrődést és szívfájdalmakat okozott nekem.

Végre eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel a párkapcsolat téma, nem várok senkitől semmit, nem is merek, mert tudom, hogy úgyis fájdalmas lenne a vége. Beletörődtem és élvezem az életet egyedül, nem is gondolkodom ezen a dolgon. Soha nem voltam ennyire nyugodt, kiegyensúlyozott és vidám.


Szerintetek ez normális vagy küzdenem kéne tovább?


23/L



2015. ápr. 13. 23:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

Kettes vagyok!

-Akinek én kellettem, az számomra nem felelt meg, aki meg nekem kellett volna, az tudomást sem vett a létezésemről

MEGLATTAM VOLNA DRAGA HA EGYALTALAN SENKINEK SE KELLETTEL VOLNA,MINT EN -_- TI CSAJOK CSAK DUSKALTOK A JOBAN

2015. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
Küzdj a saját boldogságodért!
2015. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
22%

Oké,akkor ismerkedj ,találj olyan embert aki hasonlít rád.

Ne azok után menj akik izgatnak szexuálisan,akiket a vak is észrevesz emiatt,mert ezek ennyit tudnak,megbántanak.Normális férfiból kilehet hozni a vadállatot,ha meg apróbb dolgok nem tetszenek azon lehet változtatni,de ne az ilyen toplistás pasikat keresd aki a képzeletedben tökéletes,próbáld meg aggyal végiggondolni,ne érzelmekkel-

2015. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
8%
ha egy csalódás után mindenki feladná, akkor 100% lenne az egyedülállók aránya. így a lehetőségét is elveszíted hogy valakivel más legyen
2015. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
13-as, elég racionális vagyok. Azt a néhány jelentkezőt is a személyiségük miatt koptattam le.
2015. ápr. 13. 23:28
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Rakd félre az igényeidet egy kicsit,te sem vagy tökéletes gondolom.
2015. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard görcsösen a kapcsolatot. Élj ahogy neked tetszik, és ha látják, hogy egy szuverén, önálló, vidám csaj vagy ugy ahogy vagy, lehet h olyanoknak is kelleni fogsz akiknek régebben nem.
2015. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Azok, akik szerint félre kéne raknom az igényeimet, ezzel azt akarják mondani, hogy legyek igénytelen, jöjjek össze akármelyik senkiházi jöttmenttel?
2015. ápr. 13. 23:41
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Én egy senkiházi jöttmenttel vagyok együtt már majdnem egy éve,aki kicsit sem felelt meg egyik elvárásomnak sem,mert a szeretet nem elvárásokon alapszik.
2015. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, ha nem akarsz kapcsolatot. egyre többen vannak így
2015. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!