Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes hozzáállás egy csúnya fiú esetében az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

1. Fogadja el, hogy ronda és nincs joga szép barátnőhöz. Elégedjen meg olyan lánnyal, aki nem vonzó a számára. Csak olyan lányoknál próbálkozik, akik nem vonzóak, nem szépek a számára.


2. Vagy próbálja bemesélni magának, hogy csúnya fiúként is van joga szép barátnőre, még, ha esélyei szinte a nullával egyenlőek.Küzd, hogy olyan barátnője legyen, akihez tud vonzódni. Próbálkozik olyan lányoknál, akik bejönnek neki külsőre.



2013. máj. 5. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
3. elmegy k#vázni
2013. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3. Nem ismerkedik egyáltalán, mint én.
2013. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

4.

Tököt növeszt.Elkezd férfiként viselkedni!Elmegy sportolni.Legyen már jó alakja.Fodrász,ruhatár csere és önbizalom növelés.

2013. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Talán férfivá válik ?


Egyébként rohadt unalmas, hogy úgy érzed neked jogod van szép párra és fogadjon el téged a belsőd alapján, miközben te a belső értékei miatt meg nem tudnál szeretni egy lányt. Egyedül fogsz meghalni, de nem sajnállak, az ilyen felszínes emberek ezt érdemlik.

2013. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5, lesz@rja hogy néz ki.
2013. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6.Felhagy a csajozással!.Ahogy én! :D
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi a helyes hozzáállás? Na megmondom neked..

Talán nem kéne senkire sem azt mondani, hogy csúnya, mert ha belegondolsz, de nem csak te hanem mindenki, minden csak ízlés kérdése. A "szépség" relatív. Hányszor van az emberekkel, hogy megtetszik nekik egy nő/férfi, elmondja a barátjának/barátnőjének és az a barát/barátnő azt mondja: "Te hülye vagy, pont az, hiszen, hogy néz már ki? stb.

Azt hiszem soha nem nem fogom megérteni, hogy miért kell valakire azt mondani, hogy csúnya. És mielőtt valaki oltogatni kezdene, igen számomra is fontos, hogy az illetőhöz vonzódjak mind külsőleg mind pedig belsőleg, de attól függetlenül senkire sem mondom azt, hogy fúj de csúnya.

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy és ismerkedj olyannal aki tetszik, ilyen egyszerű az egész. Egy ember sem ér kevesebbet a külseje miatt csak nem kéne egymással parasztnak lenni...

2013. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez összetett kérdés lehet. Az 1. felvetés úgy baromság ahogy van, annak semmi értelme hogy valami rühes rusnyát összeszedel csak azért hogy "legyen". Mi az értelme, ha undorítónak, visszataszítónak találod, és nem tudsz kezdeni vele semmit? Kapott a szar egy jó nagy pofont...


A helyes megoldás: Szert tesz rengeteg zsetonra, és valami jó sportkocsira is. Napokon belül annyi barátnője lesz, hogy csak győzze!!!


17:04, hagyjuk az álszent, sunyi szöveget, oké? Itt nyomjátok a lózungokat hogy kisugárzás meg önbizalom, oszt az első pénzes sportkocsis tahóállattal leléptek.


17:20, ti beszéltek felszínességről? Akinek nem lógnak kötegben a Deák Ferkók a zsebéből, emberszámba se veszitek! A mínuszt helyből kaptad is.

2013. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"nincs joga szép barátnőhöz"

a szépség szerintem marhára nem jog kérdése.

Én sem vagyok egy Adonisz,sem Justin B.,sem egyéb bájgúnár vagy ahoz hasonló,de mindig szép barátnőim voltak ez azért lehetséges mert én szépnek találtam őket,és ők is engem.

2013. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!