Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfi között őrlődök. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi között őrlődök. Mi tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Jelenleg egy hosszú, 6 éves párkapcsolatban élek, életem első szerelmével, akit szeretek és nagyon kötődöm hozzá. Az eljegyzésünkkor annyira boldog voltam, viszont most kételyeim támadtak. Még 3 évvel ezelőtt megismertem egy másik férfit, akivel azóta is baráti a viszonyunk, viszont nekem mindig is tetszett, egyre erősebb vonzódást érzek iránta, ami úgy érzem kezd átalakulni szerelemmé. Csak rá tudok gondolni, egész nap körülötte járnak a gondolataim. De úgy érzem, hogy ez a vonzalom kölcsönös, ennek ő hangot is adott, (megdicsér, hogy csinos, szép, okos, kívánatos vagyok etc.), társaságban is folyamatosan egymás tekintetét, mosolyát keressük. Megbabonáz ahogy a kék szemeivel ilyenkor mélyen a szemembe néz. Manapság egyre több időt töltünk együtt, esetenként erről a párom is tud, és ő ezt nem kifogásolja különösebben, tudja, hogy jobban kijövök a fiúkkal. Viszont a számomra már nem közömbös férfi is egy hosszú párkapcsolatban él, immáron 8 éve, így köztünk ez az érzés csupán plátói. Barátnője rettentően féltékeny rám, pedig nem történt köztünk soha semmi, így mikor találkozunk, ő inkább már nem is mondja el neki, inkább titkolózik. Nem tudom, mi tévő legyek. Nem szeretném szétzúzni az ő kapcsolatát sem, de a vőlegényemet sem akarom megbántani, de a kapcsolatom sajnos már ellaposodott, amit a párom iránt érzek, az már nem szerelem. És azt sem tudom, hogy ő vajon akarna-e tőlem valamit? Rossznak érzem magam, hogy ilyeneken gondolkozom, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezt a férfit. Lépjek valamit szerintetek? L22
2015. ápr. 14. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg szeretnéd a párod, nem akarnál más férfire nézni sem. Jobb azelőtt lépni, mielőtt még összeházasodtok...szegény srác...megkérte a kezed, te pedig már most kacsintgatsz. Az a másik férfi sem épp gerinces, ha titokban találkozgat veled úgy, hogy van barátnője. Azt meg ne mondd, hogy a barátnője ok nélkül féltékenykedik, mikor mindketten ilyen sunyik vagytok.
2015. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jobb megjelenésű a párodnál? Nagyobb a farka? (bocs elvileg azt még nem tudhatod). jobb anyagi helyzete?


Mindig oka van a cserének...

2015. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Viselkedj és tégy úgy ahogy te elvárnád a partneredtől. . .
2015. ápr. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 hozzászólásra válasz:

Igen, megkérte a kezem, de azóta kb. semmit nem foglalkozik velem, hiába próbálkozok, még szexuálisan sem érdeklődik irántam, mindig kitalál mást, amit csinál. Olyan vagyok a lakásban, mint egy kellék, aki főz, mos, meg rendet rak. És igen, ennek ellenére szeretem, ő volt az első férfi, akit igazán tudtam szeretni, ő volt az egyetlen szexpartnerem is, viszont a szerelem azóta alábbhagyott. A másik férfi sem titokban találkozgatott velem, csak amikor barátnője hisztizett, utána nem mondta el neki. Én ha találkozom vele, párom általában tud róla, sőt ha pl. épp nem tud róla, és hív telefonon, akkor is felveszem, és megmondom hogy XY-nal vagyok épp. És egyáltalán nem tartom magam sunyinak, sem gerinctelennek, ez eléggé szíven ütött. Sőt... Nem hiszem hogy manapság sok olyan 22 éves lány van, aki egész eddig egy férfinak szentelte magát.

2015. ápr. 14. 09:14
 5/12 A kérdező kommentje:

2 hozzászólásra válasz:

Törődik velem, jól érzem magam vele. Mint írtam, semmi szexuális dolog nem történt köztünk, szóval nem, valóban nem tudom mekkora a farka... -.- és jelenlegi párom külsőre jobban tetszik egyébként.

2015. ápr. 14. 09:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Hat igen, az ilyen valaszutakhoz erve merettetik meg a tisztesseg, derul ki, hogy mennyire komoly egy kapcsolat es valoban szerelem-e a szerelem.


Ezt magadban kell tisztaba tenned! Tudnod kell, hogy Te mit akarsz es ennek megfeleloen viselkedni.


Legbatrabb az lenne, ha egyszeruen leulnel a volegenyeddel es elmondanad, hogy valami tortenik veletek hiszen furcsa vagyaid vannak es turbozzatok fel a kapcsolatotokat, kulonben baj lesz.


Legokosabb az lenne, ha visszaemlekeznel azokra az idokre, amikor igent mondtal a leanykeresre es mindent megtennel, hogy a gondolataidat visszairanyitsd a sajat kapcsolatod iranyaba.


Leghulyebb megoldas az lenne, ha felcsipned ezt a bizonyos sracot es megcsalnatok a parjaitokat.


Legbizonytalanabb az lenne, ha szakitanal a volegenyeddel es megprobalnad meghoditani az uj fiut.


Legmodernebb az lenne, ha kialakitanatok egy parcseres negyes kapcsolatot.


Legbolcsebb megoldas az lenne, ha a kivulallo fiuval beszelnel, hogy hagyjatok abba egymas fixirozasat, uralkodnal a vagyaidon es rendbe tenned a kapcsolatodat a volegenyeddel.

2015. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Köszönöm szépen a választ! Elgondolkozom azon amit írtál! Mindenképp egy olyan megoldást szeretnék keresni, amiben a legkevesebb ember sérül, lehet próbálom rendbe rakni a dolgokat, de úgy érzem jelenleg, hogy egy szakadék két felén állunk. :( és próbálkoztam, de nem törődik a dolgokkal, mikor megemlítek valamit (pl.: kicsit foglalkozhatnál velem is, meg csináljunk valamit, mozduljunk ki a lakásból), ha épp kifejezem nemtetszésem valami miatt, annyi a válasz, hogy "jah, bocs"...

2015. ápr. 14. 09:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Nezd! Ne legyel moho az eletben, nem kell mindent megszerezni ami megtetszik. Vannak magasabb rendu dolgok is mint a vagyak. Ilyen pont a menyasszonysag is!


Abbol kiindulva, hogy a kapcsolatodat valoban es tartosan komolyan gondoltad(-od), azert ez egy egesz embert kivano "feladat". Katyuban vagytok a paroddal, ez teljesen egyertelmuen latszik, de pontosan most kell meg jobban a kapcsolatotokert brusztolni, mert ez csak egy probatetel. Az az uj fiu meg ha akarmennyire is vonzo es allandoan a fejedben jar, valojaban csak egy jel ... egy jel ami arra figyelmeztet, hogy vedd meg a kapcsolatodat minden kulso tamadas ellen!


Nem tettel meg semmi rosszat, nincs szegyelni valod ... szerintem egyebkent tenyleg a legegyszerubb lenne oszinten leulni a baratoddal es atbeszelni a kapcsolatotokat.

2015. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6/8-as valaszokhoz meg hozza tennem:


Talan rosszul kozelited meg a dolgokat, a kapcsolat mindig ketszemelyes jatek. Ne csak vard, hogy foglalkozzanak veled, inkabb foglalkozz a partnereddel es akkor valojaban O is foglalkozni fog veled. Ne csak azt vard, hogy menjetek "valahova" (ezt a valahova szot nyugodtan toroljetek is a szotaratokbol), hanem fogd kezen es induljatok el egy konkret helyre, egy konkret programra.

2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi a célod? Mit szeretnél elérni?

Ami a gondolkodásmódodat illeti még elég tapasztalan lehetsz, mert igényeid vannak, de nem tudod hogyan kezeld őket. Nem azzal van a probléma hogy vonzódsz egy férfihoz...ez a következmény....hanem azzal, hogy ezt egy létező kapcsolatban teszed jegyesként, és valószínűleg azért, mert nem Vagy boldog a mostani partnereddel....ez volt az ok.

Azt kell eldöntened, hogy kitartasz-e a vőlegényed mellett és megpróbálod rendbe hozni vele a kapcsolatot, összeszeded magad és kizárólag rá koncentrálsz(már ha tudsz)vagy érzékeny búcsút veszel Tőle és bevállalod az egyedüllétet.

Egy kapcsolatban élő férfihez vonzódsz, akinek szintén bejössz....gondolod feladná a kapcsolatát miattad? Erre ne kössél fogadásokat....de szeretője simán lehetnél...bevállalnád ezt átmenetileg?

Végezetül még annyit, hogy a mostani párod miért hidegült el Tőled szexuálisan? Mi lehet ennek az oka?

37F

2015. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!