Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két férfi között őrlődök. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfi között őrlődök. Mi tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Jelenleg egy hosszú, 6 éves párkapcsolatban élek, életem első szerelmével, akit szeretek és nagyon kötődöm hozzá. Az eljegyzésünkkor annyira boldog voltam, viszont most kételyeim támadtak. Még 3 évvel ezelőtt megismertem egy másik férfit, akivel azóta is baráti a viszonyunk, viszont nekem mindig is tetszett, egyre erősebb vonzódást érzek iránta, ami úgy érzem kezd átalakulni szerelemmé. Csak rá tudok gondolni, egész nap körülötte járnak a gondolataim. De úgy érzem, hogy ez a vonzalom kölcsönös, ennek ő hangot is adott, (megdicsér, hogy csinos, szép, okos, kívánatos vagyok etc.), társaságban is folyamatosan egymás tekintetét, mosolyát keressük. Megbabonáz ahogy a kék szemeivel ilyenkor mélyen a szemembe néz. Manapság egyre több időt töltünk együtt, esetenként erről a párom is tud, és ő ezt nem kifogásolja különösebben, tudja, hogy jobban kijövök a fiúkkal. Viszont a számomra már nem közömbös férfi is egy hosszú párkapcsolatban él, immáron 8 éve, így köztünk ez az érzés csupán plátói. Barátnője rettentően féltékeny rám, pedig nem történt köztünk soha semmi, így mikor találkozunk, ő inkább már nem is mondja el neki, inkább titkolózik. Nem tudom, mi tévő legyek. Nem szeretném szétzúzni az ő kapcsolatát sem, de a vőlegényemet sem akarom megbántani, de a kapcsolatom sajnos már ellaposodott, amit a párom iránt érzek, az már nem szerelem. És azt sem tudom, hogy ő vajon akarna-e tőlem valamit? Rossznak érzem magam, hogy ilyeneken gondolkozom, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből ezt a férfit. Lépjek valamit szerintetek? L22
2015. ápr. 14. 08:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hány éves a párod és mennyi a másik férfi? együtt laktok már?
2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, az, hogy most megtetszett egy másik férfi is a párod mellett, nem jelenti azt, hogy a párodat nem szereted.

Bárkivel előfordulhat, hogy valaki más is megtetszik, főleg, ha sokat vagytok együtt. Viszont azt neked kell fejben eldöntened, hogy mit szeretnél a továbbiakban. Ha a pároddal szeretnél maradni, és rendbehozni a dolgot, úgy érzed, hogy vele szeretnéd leélni az életed, akkor vess véget ennek az ábrándozásnak a másikról, és tölts kevesebb időt vele. Ebben az állapotban nem maradhatsz, valahová lépned kell. Vagy lezárod magadban a másik pasi ügyét,és visszatáncolsz a vőlegényedhez, vagy kilépsz a mostani kapcsolatodból. Még azelőtt döntsd el, hogy merre tovább, mielőtt valami komolyat is tennél. De ez így hosszú távon nem fog menni.

Mindenütt vannak hullámvölgyek, az nég nem azt jelenti, hogy a kapcsolat rossz lenne. Csak mindkét félnek kell akarni javítani rajta.

A másik pasival, ha összejönnél, vagy akárkivel, ugyanúgy eljönne az az idő, amikor nem klappol minden.

2015. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!