Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engemet nem szeret az élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engemet nem szeret az élettársam vagy csak én vagyok az aki túl sok szeretetre, törődésre vágyik?

Figyelt kérdés

Mindig szeretem tudni hol van mit csinál, még akkor is ha 1 szobával odébb volt csak.

Idegesít ha nem velem van hanem egész nap a számítógép előtt ül.

Ha elment valahova , mindig sürgettem , mert úgy éreztem magam biztonságban ha itt van mellettem mikor lehet.

15-30 percenként mentem utána megnézni hogy mit csinál, megszeretgettem, megsimogattam, és mentem a dolgomra.

Mindig feszült, ideges, mérges,mindig rá fogja hogy nem tudja kipihenni magát.

Ma egyszer sem mentem utána, néha összefutottunk a konyhában , de nem szeretgettem meg mert nagyon rossz szokásom, és szerintem idegesíti is csak enm mondja mert én azon is megsértődnék.

Nem beszélgettünk ma eddig semmiről.

Szinte nem is szólunk egymáshoz.

Ő kérdezget engemet hogy mi bajom van már megint hogy nem beszélek, nem ilyen voltam stb....

Sokszor unalmasnak tartotta a beszédemet, őt nem érdekelte, inkább nem beszélek.

Én nagyon sértődékeny, ragaszkodó ember vagyok, és mától nem fogok a nyakába mászni hagyom élni egyedül lenni.

Ma reggel 7 óra óta a számító gépek elől el sem mozdult csak kávézni és cigizni és wc-re jár ki.

Az egyik számítógép abban a szobában van ahol átjárunk, már becuccolt a másik szobába ahol nincs járkálás sem, szerintem a jelenlétem is zavarja.

Mostantól így lesz, külön utakon fogunk járni hogy ne foglalkozzunk annyit egymás dolgaival.

Elhidegülni már nem fogunk, mert úgy érzem már elvagyunk csak én csüngtem a nyakán.

Meglátom pár nap elteltével fog e változnia helyzet fog e tisztelni fog e jönni ő néha egy kis ölelésre, pusziért.

Mostanában nagyon sok volt a pénz gond a veszekedés.

Remélem kipiheni magát, én meg vissza fogom magam és megszokom ezt a jelenlegi állapotot.

Nem tudom szeret e vagy csak már megszokás lehet e?

Azt szeretném ha érezné a hiányomat, hogy ne unjon meg.

Van egy közös kislányunk, szeretném felnevelni stressz mentesen, együtt.

Lehet hogy többet foglalkozna a lányunkkal is ha nincs úgy ráerőltetve és több szabad ideje van.

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. ápr. 14. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőtökben van hiba.

Ő valóban nem foglalkozik veled. Nem igazán érdekled.

Viszont te talán túl sok lennél annak is, aki igényli a szeretgetést. Azzal nincs gond, hogy időnként odamész, megpuszilgatod. Ezt sokan szeretik. De az túlzás, hogy mindig legyen melletted, hogy nem mehet el normálisan sehova, mert sürgeted.

Keress olyat, akivel jobban összeilletek, akinek nem teher a te szeretgetésed, hanem inkább örül neki.

2015. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na jó, én nem olvastam végig, már az első pár sorból is látszik, hogy betegesen ki akarod őt sajátítani. Ő is egy különálló személy, egy önálló ember, mint te. Nem kell egész álló nap egymás fenekében lennetek, mindenki élje a saját életét is, amellett, hogy együtt vagytok! Neked vannak barátaid, ismerőseid, hobbid? Vagy csak azzal töltöd életed minden percét, hogy a párod nyakában lógsz és elvárod, hogy ő ezt élvezze?
2015. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát szó szerint kedves második így van ahogy írod!

Nincsenek barátaim, és időm nagy részét amikor itthon volt párom körülötte töltöttem.

A házimunkát mindig olyankor csináltam meg mikor ő dolgozott, pedig fordítva kellett volna mikor ő itthon van akkor mással elfoglalni magam, munkával, ezzel azzal.

Soha nem tervez velem semmilyen programot.

Egyszerűen olyan unalmasak a hétköznapjaim, minden nap ugyanúgy kezdődik és fejeződik be.

Egyszerűen nem tudok bele törődni hogy nincs szüksége a velem töltött időre.

Én úgy vagyok vele ha nincs szüksége a jelenlétemre akkor azt sem várja el hogy állandóan a szolgája leszek.

Ő elvan egyedül , rám sem néz, meg sem nézi hogy vajon mit csinálok, nem érdekli.

Nem szeret?

2015. ápr. 14. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Te is sok vagy, meg ki van éhezve a szeretetre, törődésre, mert sokat vagy egyedül otthon, unatkozol.

De a párod sem normális. Ha soha nem akar veled lenni, nem tervez veled semmilyen programot, nem érdekli, hogy hogyan érzed magad, akkor nyilván nem szeret.

De gondolom, kényelmes neki, hogy főzöl, mosol, takarítasz.

Nem dolgozol? Keress munkát. Ott találhatsz barátokat is. Járj el társaságba. Ezt a pasit meg hanyagold, ő nem tervez veled semmit, csak kényelmes vagy neki.

2015. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos egyenlőre gyesen vagyok még itthon 1 évet , amíg nem adom oviba a lányt addig nem tudok munkahely után nézni, mert nincsen ki vigyázzon rá.

Pénzem meg nincsen dadusra.

Most jelenleg szerintem élvezi a párom a helyzetet mert nagyon hamar sietett vissza a számítógép elé.

Az elébb már bekopogtatott a szobámba, ahol még egyenlőre közösen alszunk de ma egész nap be sem jött a szobába csak most elsőnek, és megint kérdezte hogy mi bajom van hogy nem szeretgetem?

Aztán kimentünk a konyhába , ő az udvarra rágyújtani én elmentem a wc-re de addigra már ő lelépett vissza a gép elé.

2015. ápr. 14. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Na akkor mégiscsak hiányzik neki a szeretgetés :)

Szerintem eléggé gépfüggő.

A kicsivel sem foglalkozik?

Én a helyedben leülnél és elmondanám, hogy mi a gond. Nem kell, hogy folyton egymáson lógjatok, de igenis foglalkozzon veled, és ne csak a gépével. Meg persze a gyerekkel is.

2015. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki egy csomószor hogy velem is foglalkozon ne csak a számítógép előtt üljön egész nap.

Erre fő meg szokott sértődni és azt mondja hogy akkor le sem ül elé, de persze nem telik el 1 óra de már megint előtte ül.

Az ő szeretgetése annyiból áll hogy 5-10 másodpercig ölel ad 1 puszit a számra vagy az arcomra és már ráz is le.

Sajnos inni is nagyon szeret, és a kiruccanás neki a sör ivászatot jelenti.

Magától sosem foglalkozik a gyerekkel, csak ha mondom neki, akkor is úgy hogy a gyerek megszökik mellőle mert ő számítógépezik és nem figyel a gyerekre.

Van mikor el van vele, de az ritka, ha a gyerek hisztis akkor már adja is át.

80 %-ban én vagyok a gyerekkel 15 %-ban anyósom és a párom csak 5 %-ban kb.

Ő inkább a gyerek anyagi részében jeleskedik.

2015. ápr. 14. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Szuper pár! Gépfüggő, iszik. Ez kell neked?

Szerintem megváltoztatni nem tudsz már egy felnőtt embert. Te döntésed, hogy így akarod-e leélni az életedet.

2015. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!