Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A parom inkabb anyósom oldalára áll mind az enyémre. anyosom ki forgatta a szavaimat es sikerult ez végett ossze kapnunk parommal. Babat varok tole, es olyan szeppen azt mondta nekem hogyha nem teccik akkor mehetek ez tortent tegnap este. Nem tudom mit tegyek azota hozzam sem szol, azert meg haragudott mert en nem akartam meg beszelni a helyzetett anyosommal. Peddig o kezdett el velem kiabalni hogy miert nem akarom, es nem is erdekli hogy en ez vegett sirtam vagy szomoru vagyok. En mar unom hogy mindig ez van, es meg velem sem aludt.
2015. ápr. 14. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekcentrikus vagyok, de ilyen instabil kapcsolatra, ilyen pár mellé gyereket vállalsz? Sajnálom, hogy ilyen az anyósod is. A párod pedig ezek alapján nem valami egyenes ember; elvileg téged kéne védenie. Vagy legalább megkímélnie.
2015. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kimél vegkep meg engem, ugy megyen el melletem mind ha nem is volnek itt. Mit tegyek
2015. ápr. 14. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
7 ev utan koszonom
2015. ápr. 14. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudsz vele beszélni? Elmenni valahova, családhoz, ha esetleg úgy alakulna, hogy mellette nem tanácsos maradni?
2015. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!