Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt jóvá lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt jóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párommal ma vagyunk 2 hónaposak, igazából szerelmesek vagyunk egymásba szinte az első pillanattól fogva. Minden szuper, szinte már együtt élünk...huszonévesek vagyunk és évek óta egyikünknek sem volt boldog, szerelmi kapcsolata, így tényleg tudjuk értékelni egymást. Viszont egy kellemetlenség történt tegnap...mindketten szabadnaposak voltunk (ma mind a ketten dolgozunk, éjszakások vagyunk) és én totál elfelejtkeztem arról, hogy elmúlt éjfél, vagyis, hogy ma vagyunk 2 hónaposak. Ezt a párom zokon vette, azt mondta, hogy tudja, hogy ez még "semmi", meg, hogy mások évek óta együtt vannak és megmosolyogják ezt a "kis" időt, de valahol el kell kezdeni, és neki fontos vagyok és azt hitte nekem is fontos a dátumunk....

Én meg ezen totál elszomorodtam, mert nekem is fontos a dátum, meg szinte minden gondolatomat ő tölti ki, és éreztetem is vele, hogy fontos nekem, apróbb-nagyobb dolgokkal lepem meg, meg gesztusokkal...mondta is, hogy tudja, hogy szeretem, de ez azért rosszulesett neki. Az igazat megvallva tényleg nem szenteltem nagy figyelmet még a dátumnak, de csak azért, mert soha egy volt barátom sem tartotta az ilyesmit, még az évfordulókat sem nagyon, de még olyan is volt, akitől a szülinapomra sem kaptam semmit, és nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valaki ennyire értékelje és kifejezze azt, hogy azért boldog, mert velem lehet...egyszerűen sírni tudnék, azon, hogy ilyen hülye, tuskó vagyok, és megbántottam azt az embert, akit a világon a legjobban szeretek...:(

Szerintetek túl fog tudni ezen lépni, vagy elkönyvel egy figyelmetlen, hülye pi csának? Azóta egyébként nagyjából ugyanúgy viselkedik velem, bár egy kicsit mintha távolságtartóbb lenne, és most volt az első szexmentes közös éjszakánk...

Mit gondoltok, ugye nem véglegesen tört el benne valami?



2015. ápr. 14. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha ennyi miatt végleg eltörik benne valami, akkor nem kár érte... :D
2015. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem ott gondok vannak ha ez komoly törést okozott benne

jó persze rosszul esett neki, kérj tőle bocsánatot

mond el neki amit ide leírtál sztem nem lehet gond :)

2015. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amikor már ilyeneket olvasok, tudom, hogy illene lefeküdni, szóval jóéjt mindenkinek! ;)

de a témához hozzászólva: jajjjjj...

2015. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő semmi olyat nem mondott, hogy eltört volna benne véglegesen, vagy csak részben is valami....nem, nem, ez szóba sem került...ezen csak én parázok!!!
2015. ápr. 14. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Az irományod 3/4 részéig teljesen azt hittem, hogy te vagy a pasi, akinek behisztizett a barátnője egy ilyen tökéletesen lényegtelen hülyeségen... eleve azt sem értem minek az ilyen hónapfordulókat ünnepelni... főleg, hogy ha emiatt "eltörik" benne valami, mert te pár perccel éjfél után éjszakai műszakban nem tartod fejben, hogy jajj ma vagyunk két hónaposak <3 atyaég. Persze nagyon cukker, meg romcsy, hogy pasi létére ilyenekkel foglalkozik, de azért valljuk be, vannak ennél az életben komolyabb problémák is, és aki képes kiakadni a szerelmére egy ilyen miatt (nem is évforduló, vagy születésnap basszus.. érted: hónapforduló!), holott elvileg tökre szereti, de az csak rosszat tesz a kapcsolatnak, ha indokolatlanságokon durcizik be... vágod h ő örömet akart volna szerezni neked (gondolom én) hónapforduló alkalmából, de most elérte h szarul érezd magad, lelkiismeret furdalásod legyen. Nagyon megérte... Eleve hogy lehet egy pasi ennyire nyálas és picsogós? Eléggé nevetségesnek hat ez a story így leírva, ne haragudj. Ha ezért eltávolodik tőled, akkor igazából tök mindegy, gondolj bele később mi lenne, ha komolyabb problémákkal/nézeteltérésekkel kéne majd szembenéznie, vajon hogy tudná kezelni, ha egy ilyen piszlicsáré hülyeségen sem tud túllépni? Szóval ez nem probléma szerintem, elnézést kértél miatta, fáradt voltál, stb, igazán lehetne megértőbb, ha elvileg szeret téged. Úgyhogy fölösleges emiatt marcangolnod magad.

29/N

2015. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm szépen a válaszod...:) egyébként az élet egyéb területein egy igazi tökös bika, úgyhogy engem is meglepett ez a fajta érzékenység, és mivel nem egy sértődős típus, rosszul érintett engem is, hogy pont most, egy ilyen miatt durcizik be...de amúgy igazad van, én megtettem minden tőlem telhetőt, hogy kiengeszteljem, a többi már rajta múlik...
2015. ápr. 14. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:
hát igen :D a "tökös bika" is elérzékenyülhet, tudod nem az számít mikor ismertétek meg egymást napra óraára percre pontosan... lényegébe nagyjából tudja mindenki a másik a lényeg hogy hogy alakul a kapcsolatotok ha jól akkor kitérdekel a hónap forduló ez egy baromság :) ha jól meg vagytok még pedig ugy van akkor az a lényeg és gratulálok :)
2015. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TonyP válasza:

nekünk férfiaknak (legalábbis nálam) az ilyen dátumok első szex/ ilyen hónapfodulok nem fontosak de nőknek nagyon is.. szerintem pár napos lesz ez a távolságtartás de mindenki a saját hibáibol tanul úgyhogy ezekután figyelj oda ezekre és minden jóra fordul.

ha pedig a te szavaiddal élve véglegesen összetört benne valami akkor nem elég érett a korához.

2015. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TonyP válasza:

hah ja jólvan az utolso pár sort nem olvastam el :D

de leesett amikor visszanéztem hogy nő vagy

2015. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!