Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Igen, itt az éjjel, és az a típus vagyok, aki elkezd kattogni azon, ami napközben történt.


A barátommal távkapcsolatban élünk, hétvégenként tudunk találkozni, így minden nap skype-olunk lefekvés előtt 1-2 órát.


Ma is így volt, kérdezte, hogy hogy érzem kettőnk kapcsolatát. Mondtam neki, hogy nagyon szeretem. Erre ő elkezdte, hogy érzi, hogy nagyon szeretem, de ő mégjobban szeret. Szóval így viccelődtünk, hogy ki szereti a másikat jobban.


Aztán a végén ennyit mondott: "De amúgy ha őszinte akarok lenni, te jobban szeretsz engem, mint én téged."


Ez kicsit rosszul esett, mert szerintem egy kapcsolatban nem szabadna ennek felmerülni (még ha így is van, és egyformán nem szerethetjük a másikat) egyik félben sem.


Vagy csak megint túlgondolom a dolgokat? Már a saját agyam kikészít...


22/L


2015. ápr. 15. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
csak szivat :)
2015. ápr. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyéskedett.
2015. ápr. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neeem, tényleg őszintén mondta, viccelődés után nem sokkal. :/
2015. ápr. 15. 02:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Tul
2015. ápr. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok kapcsolatban (mindben?) az egyik fél jobban szereti a másikat, és ez általában a nő. Nincs ezzel baj, csak fura, hogy így kimondta. De most legalább tudod. Ettől még szerethet nagyon, szerintem ha minden rendben köztetek, nincs okod aggódni.
2015. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz, hogy mögöttes tartalom van benne, hozd fel egyszer, ha komolyan beszélgettek, mondd el neki ezt, amit leírtál, hogy rosszul esett és megragadt benned, és fejtse ki, mire gondolt. Bár persze inkább személyesen, mint skype-on.

Alapból nincs baj ezzel, ha ki van mondva, elvégre nem vagytok egyformák, tudni kell, hogy reagál a másik. Nálunk pl. fordítva van, párom sokkal ragaszkodóbb nálam, és ő maga mondja ki, hogy "jobban szeret", ha szóba kerül - leginkább azért, mert tart tőle, hogy megfojt vele, sok lesz nekem, és így jó alap a visszajelzésre, ha bármikor teher lenne. Bár én ezt kifejezetten élvezem. :)

Ha tudod magadról, hogy valóban nagyon ragaszkodó vagy, és a párod ezt élvezi, vagy tudja kezelni, ha nincs gond. Ha rosszul esett a kijelentés, ahogy írod, akkor bizony érdemes leülni személyesen és felhozakodni vele, akkor is, ha túlpörgésnek érzed. Alapból is kinyírhatja a kapcsolatot ez a bizonytalanság, távkapcsolatban meg pláne.


25/L

2015. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!