Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakítottam és most ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottam és most ez van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 év után most szakítottam a barátommal. Régebb óta voltak gondjaink, szerintem mindketten kisajátítottuk egymást. Kiráz a hideg, ha megpuszil, hozzám ér, a szex nem jó, nem élvezem, nem érzem a szerelmet és más tetszik...de most, hogy nem vagyunk együtt, vele szeretnék lenni..nem akarom, hogy később mással legyen. Azonban mikor látok más szerelmes párokat, akik boldogok, akkor arra vágyom, hogy bárcsak velem is ez lenne, mert a volt barátommal tudom, hogy nem lehetne ilyen...sosem volt ilyen..szégyellem is, amiket vele tettem, például nyilvánosan (csókolóztunk sok ideig mások előtt, ölébe ültetett hivatalos helyen..mármint iskolában előadáson, stb.. ) sajnos a családi helyzetem nem túl jó, nincs olyan itthon, akivel tudnék bármiről beszélgetni, vagyis inkább a szakításról. A barátaimmal pedig nem mindig tudok találkozni. Félek az egyedülléttől. Mikor vele voltam, nem akartam vele lenni, most pedig, hogy nem, vele akarok lenni.

Mit tegyek?

L/20, F/21

(mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata)


2015. ápr. 15. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
U.I.: Néha éreztem a szerelmet, de sokszor nem volt kedvem vele találkozni, stb..
2015. ápr. 15. 17:47
 2/4 anonim ***** válasza:
5 év alatt főleg ilyen fiatalon, első kapcsolatnál már komoly megszokás van jelen. 5 évig volt egy rutin, az most nincs, vissza kell rázódni az életedbe újra aztán minden rendben lesz.
2015. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen..én is megszokásra gondolok...csak olyan nehéz... :(
2015. ápr. 15. 17:51
 4/4 To7ka ***** válasza:

Foglald le magad! Én szinten 5 éves kapcsolatot zártam le nem olyan rég, nagyon hasonló érzésekkel, magam se gondoltam volna, de őrületesen nagy erőt adott, hogy megint van rengeteg időm magamra. Folyamatos sportolás, barátokkal újra felvenni a kapcsolatot, kiépíteni egy sokkal hasznosabb, nem befásult, egyhangú, unalmas életstílust, 3-4 nap után eszembe se jutott szomorkodni, kitöltöttem minden percem, és pár hét alatt újra olyan boldog lettem mint akár barátnőmmel a még korábbi szép időkben, vagy előtte legjobb állapotomban bármikor!:)


Tudod mit akarsz elérni, kitudod találni mit kell tenned érte, hogy elérd! Tudsz küzdeni, tudsz hajtani, fiatal vagy, tele energiával, tudod hogy képes vagy rá!! Azt is pontosan tudod, hogy mit hagytál ott, hogy milyen lenne ha visszamennél (hisz le is írtad), már csak próbáld ki milyen lenne ha eljutnál arra a szintre előbb egyedül, ami nagyon boldoggá tenne (tervekkel, célokkal felzárkózni, időt szánni magadra, sportolni, mozogni, szórakozni), utána találj valakit akivel ennél sokkal boldogabb lehetsz, és újra Te lehetsz az a lány akit irigyelnek, nem Te nézed a boldog párokat szomorúan..:)

Én drukkolok! Kitartást!

2015. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!