Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt azért csinálja, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt azért csinálja, hogy ne felejtsem el?

Figyelt kérdés

Exről van szó. Például barátnőm felrakott egy képet (egy településen lakunk), és akkor olyat ír oda, hogy "igazán jól nézel ki a fotón, úgy látszik "x" város tényleg a megye leggyönyörűbb lányainak szülőhelye." Vagy egy csoportkép, másik barátnőm által, odaírja, hogy "néha jó lenne csak egy pár pillanatig nőnek lenni, hogy ilyen gyönyörű lányok között büntetlenül elvegyülhessek, hogy azokhoz, akik közel állnak a szívemhez, közel kerülhessek, legalább pár pillanatig még".

Ezzel nekem akar üzenni?


2015. ápr. 15. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, de, hogy homokos az biztos..
2015. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam, hogy nem.
2015. ápr. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!