Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, mert túl pattanásos az arcom. Normális?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt. Már többször mondta, hogy kezeljem, mert ez így nem lesz jó, nem szívesen mutat így az ismerősei előtt, meg neki sem tetszik. Kezeltem őket, de nem sok sikerrel. Mostanában kijött egy pár egész nagy piros gyulladt, elég hülyén néz ki. Tegnap mondta, hogy vége, mert nem akar ennyire pattanásos fiút és, hogy nem voltam hajlandó kezelni őket a kedvéért, amit megtettem, csak nem sok sikerrel. Azt mondta maradjunk barátok, de akkor is kezdjek valamit az arcommal... :( Miért ilyen kegyetlenek a nőstények?
2015. ápr. 15. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Nos, egyet tudok, a férfiak is kegyetlenek! Nekik se jó még egy szép nő sem... Sőt, megijednek tőlük. Ne bánd, hogy véget ért, az igazi szerelemben az ilyen nem számít. Mert a szerelem amúgy megszépíti a párunkat, olyannak látjuk, amilyen a mi szemünkben. :) Ő nem volt szerelmes.
2015. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van olyan dolog, amit nem tudok elviselni egy nőn, szó szerint fizikailag rosszul leszek tőle. Másoknak meg fel sem tűnik.


Rajtam is van olyan dolog, ami ugyanilyen, van akinek fel se tűnik, mások undorodnak tőle.


Sok lehetőség van magyarázatra, de igazából teljesen mindegy:

-sosem volt szerelmes beléd, ha már eleve ilyen pattanásos voltál.

-közelről sokkal gusztustalanabb, kiszeretett belőled

-teljesen más oknál fogva kiszeretett belőled. A pattanás egy indok volt, valami ami leginkább zavarta benned, és amit legkönnyebben meg tudott fogalmazni. Ha teljesen megszüntetted volna a pattanásaidat akkor is szakított volna.

-gondolom ez egy tini kapcsolat, azok aztán végleg gyorsan jönnek múlnak


Akárhogy is, kiszeretett belőled, ez nem kegyetlenség, ez nem olyan amit irányít. Annál is inkább mert a férfiak ugyanígy működnek. Ha pedig kiszeretett belőled, akkor egyikőtnek se jó ha együttmaradtok. Tinédzserkorban végképp csak addig tart a kapcsolat, amíg dúl a szerelem.

2015. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

"nem szívesen mutat így az ismerősei előtt"


Tyűű, ezt a felületes senkiházit. Kemény igazság, rengetegen vannak, akik így gondolkodnak sajnos.


Elfelejtik, hogy egy kapcsolat két emberről szól...


Az ilyen nem érdemli meg, hogy normális kapcsolata legyen.

2015. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
38%

A lány nem ribi, hanem egy kislány valószínűleg 14 éves, Te pedig 1-2 évvel lehetsz idősebb, tehát egy kisfiú vagy!

A tiniszerelem sajnos még ilyen dolgokon áll, vagy bukik.

A napi többszöri alapos arcmosás, lehetőleg valamilyen fertőtlenítő hatású szappannal, segít a gondodon.

Az is ha rendszeresen élsz majd nemi életet, illetve rárántol naponta 2-3 szor!

De emelt fővel lépj tovább. levonva a tanulságokat, és ne légy mérges a lányra mert szakított a pap-tamások miatt!

2015. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
8-as és 9-es válaszoló. Ez nem igaz😔 Attól méghogy kevés az ilyen lány nem biztos,hogy mindenki az. Én pl nem vagyok ilyen😞
2016. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kezelted krémmel és még bőrgyógyásznál is megfordultál,akkor ez egy baromi szemét húzás volt. De legalább fél évnél többet nem pazaroltál el rá az életedből,ekkor még semmi tétje nincs a dolognak.


22/N

2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem azért, de ha többször mondta, akkor lépned kellett volna. Nem csak egy nőnek kell odafigyelni magára, a fiúknál is ez lényeges. Magamról tudom, 16 évesen jöttek elő a miteszerek, de... mentem kozmetikushoz, és szépen kezelte őket. Sőt még most is fél évente, de járok kozmetikushoz, pedig 10 évet ,,öregedtem" :)


Szerintem más is volt a mögött hogy szakított, ill. barátként tekint csak rád..


28/f

2016. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Örülj neki akkor, a csak egy igazi hül__e pitsa, aki ráadásul nem is volt beléd szerelmes.

Tehát mit veszítettél? Semmit.


Az utóbbi 1-2 évben nekem is durván előjött, a hátamon is, tiszta heges a vállam konkrétan.. :( A barátomat ez nem zavarja, plusz tudja, hogy mennyi minent kipróbáltam rá. Genetika + hormonok.


U.I. Nekem pl 1 év, és több tízezrek elcseszése után rájöttek, hogy hormon dolog... Felírtak rá egy bogyót, ami talán most kezdnel hatni.. De a hegek megmaradnak.


Ez van. Én túlteszem magam rajtuk, aki szeret így szeret, hidd el. ;)

2018. júl. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
kamu...nőstények mi?
2018. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Na, azóta kezeltetted az arcod?

Megjegyzem:magadért tedd, ne a csajokért!

2018. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!