Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt is ilyen álszent lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt is ilyen álszent lányok vannak? Mert kb. mindig hasonló válaszokat adnak.

Figyelt kérdés

Szóval beszéltem egy lánnyal egy-két hónapja facebookon, és elmondta mit utál egy fiúba, ne legyen beképzelt, ne legyen tömeg, ne legyen bunkó stb. szóval a szokásos amit ide is szoktak írni a lányok általában, erre egy olyan csávóval jött össze akibe ezek mind megvannak, egy tipikus westendes tömeg gyerek, de kb. olyan beképzelt, hogy saját magára mondogatja, hogy helyes vagyok meg tökéletes.

A lányok tényleg ennyire felszínesek csak a külső számít? Azt el se kell hinni amit mondanak a belső tulajdonságokra, hogy mi fontos nekik?



2015. ápr. 16. 15:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%
Unalmas ez a szöveg, lapozzunk már. -.-
2015. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
19%

Sokan haragudnak a rapp zenére.

Pedig, csak az igazság nyers tolmácsolása.

Faszsz.opó ribik és k.rvák!

95 százalékban!

2015. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
nem volt szerintem senki se rád kíváncsi hogy mi unalmas neked, mehetsz tovább ha nem tetszik valami
2015. ápr. 16. 15:50
 4/37 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit mondanak. Azt kell tudni, hogy mit akarnak hallani, persze kell hozzá egy alap külső is.
2015. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
32%
cuzz! tanuld meg a nők fordított lények mindig mást cselekszenek mint Amit mondanak! a mai "nők" 98% hasznavehetetlen
2015. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem, csak simán féltékeny vagy. Honnan tudod, milyen az a pasi? Ismered?
2015. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
55%
Na, látom a helyi hülyegyerekek megtalálták a kérdést. Remek, gyertek homokoz... mármint, kommentet írni. A kérdező úgy is felpontozza azokat, akik egyetértenek vele és még teszik is alá a lovat.
2015. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
27%
A lányok általában fordítva cselekszenek mint amit mondanak.
2015. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Szerinted nem ismerem? Honnan tudnám mit mondogat magáról? De okos emberek járnak ide. Ennél még sokkal durvábbakat is szokott tolni, teljesen el van telve magáról. Nem vagyok féltékeny amúgy, nekem más lány kellett már akkor is amúgy, csak azért mégis elszomorító, hogy ilyen a többség.
2015. ápr. 16. 15:56
 10/37 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam egyenlőre, ne hisztizz nyomi.
2015. ápr. 16. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!