Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt is ilyen álszent lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt is ilyen álszent lányok vannak? Mert kb. mindig hasonló válaszokat adnak.

Figyelt kérdés

Szóval beszéltem egy lánnyal egy-két hónapja facebookon, és elmondta mit utál egy fiúba, ne legyen beképzelt, ne legyen tömeg, ne legyen bunkó stb. szóval a szokásos amit ide is szoktak írni a lányok általában, erre egy olyan csávóval jött össze akibe ezek mind megvannak, egy tipikus westendes tömeg gyerek, de kb. olyan beképzelt, hogy saját magára mondogatja, hogy helyes vagyok meg tökéletes.

A lányok tényleg ennyire felszínesek csak a külső számít? Azt el se kell hinni amit mondanak a belső tulajdonságokra, hogy mi fontos nekik?



2015. ápr. 16. 15:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%
A nok nagyrésze hasznavehetetlen parkapcsolatokra, ahogy a ferfiak is. Nincsnkilombseg, csak a neveltetés es a felfogás kerdese az egesz. Minden a szulokon mulik...
2015. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
29%
de sok okos gyerek van a monitor mögött! menj ki a való életbe és ezt fogod tapasztalni! ne egésznap loloz
2015. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
65%

Összefújta a szél a szemetet ez alá a kérdés alá... (hoppá, én is itt vagyok:D)


Kérdező, úgy vettem észre, mint vidéki lány, hogy a fővárosban gyakoribb ez az eset, amit írsz. Persze vidéken is vannak...

De mindkét nemben megvannak az ilyenek.

19/l

2015. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
88%
Én is sokszor tapasztalok ilyet, van amikor egy normális, aranyos egyetemista lány jön össze egy börtöntöltelék bűnözővel, az mennyivel jobb? Totális ellentéte az ideáljának amit idáig felvázolt az ismerőseinek és totálisan különböző személyiségek. El kell fogadni, hogy vannak ilyenek, nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni.
2015. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
52%
talán azért nem akarnak téged mert hisztizel meg ronda vagy
2015. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Mi közöd Tőle ***** válasza:
33%

Üdv a való életben kérdező! Nem azzal kell törődni kérdező, hogy mit MOND a nő, hanem hogy mit TESZ. Nem oly régen provokáltam ismerősökön keresztül egy csajt, hogy bejövök neki, tudom jól... Aztán visszahallottam, hogy ő nem akar semmit tőlem. Ami után a pici önbizalmam teljesen összeomlott!!!



Nem... Találkoztunk pár hétre rá... Néhány órával később a mellkasomon fekve lihegett...

2015. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

# 15

Azért volt szinte mindig barátnőm. Amúgy mi az, hogy nem kelettem neki? Nem is akartam összejönni vele te fogyatékos, de már írtam, csak beszélgettünk. De megnéznélek te milyen szép vagy, képzelem... 😂😂😂

2015. ápr. 16. 16:40
 18/37 A kérdező kommentje:

# 16

Hát van benne valami, amúgy grat hozzá. XD

2015. ápr. 16. 16:42
 19/37 anonim ***** válasza:
28%
nálad biztos szebb :D de ami a fontos hogy értelmesebb is :'(
2015. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
45%
amúgy ha jól érzem ti még ez a nagyon 16-18 év körüli korosztály vagytok, ott még főleg ilyenek a lányok, majd megkomolyodnak... vagy nem, az már csak az ő bajuk lesz, mert az ilyen csávók maximum kihasználják őket, örülj, hogy első sorból nézed, ahogy tönkremennek
2015. ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!