Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt is ilyen álszent lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt is ilyen álszent lányok vannak? Mert kb. mindig hasonló válaszokat adnak.

Figyelt kérdés

Szóval beszéltem egy lánnyal egy-két hónapja facebookon, és elmondta mit utál egy fiúba, ne legyen beképzelt, ne legyen tömeg, ne legyen bunkó stb. szóval a szokásos amit ide is szoktak írni a lányok általában, erre egy olyan csávóval jött össze akibe ezek mind megvannak, egy tipikus westendes tömeg gyerek, de kb. olyan beképzelt, hogy saját magára mondogatja, hogy helyes vagyok meg tökéletes.

A lányok tényleg ennyire felszínesek csak a külső számít? Azt el se kell hinni amit mondanak a belső tulajdonságokra, hogy mi fontos nekik?



2015. ápr. 16. 15:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
29%
Ha olyan értelmes vagy, akkor legalább a "hogy" elé tegyél vesszőt.
2015. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
27%
bizonyára ebből látszik ki mennyire értelmes hogy az interneten hogyan ír!! le is borulok előttetek :D túl okosak vagytok hozzám :'(
2015. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

19: Szerintem meg buta vagy és csúnya, sértettséget érzel mert magadra ismertél a kérdésben és ezért kötözködsz.


20: Igen, gimnazisták vagyunk.

2015. ápr. 16. 16:50
 24/37 anonim ***** válasza:
24%
na most aztán lebuktam :((( el is menekülök gyorsan :)
2015. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%

Te sem jönnél össze olyannal, aki nem tetszik, akinek taszít a külseje, vagy egyszerűen nem jön be neked. Ne legyél álszent, hogy csak a lányoknak számít a külső. A férfiaknak is ugyanúgy fontos. Neked is.


Ő úgy döntött, mégis azzal a sráccal jön össze és kész. Lépj tovább, ne vinnyogj, mert szánalmas! A hisztivel nem érsz el semmit.

2015. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
63%
A kérdező nem akart összejönni ezzel a lánnyal, már írta, és a kérdés nem arra vonatkozott, hogy miért helyesekkel jönnek össze a lányok, hanem az általuk elmondott ideálnak miért a szöges ellentétét választják, ne legyetek már analfabéták.
2015. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes ember!✋
2015. ápr. 17. 16:08
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem tökmindegy hogy miért? A lány saját döntése volt és kész. Időpocsékolás ezen rágódni, teljesen felesleges.


Amit írtam, azt erre az álszent szövegre írtam: "A lányok tényleg ennyire felszínesek csak a külső számít? Azt el se kell hinni amit mondanak a belső tulajdonságokra, hogy mi fontos nekik?"


A férfiaknak is legalább annyira fontos a külső. Nem kell általánosítani.

2015. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
84%
Egyetlen egy dolgot nem értek, mégpedig azt, hogy itt írkáljátok, hogy a nők hasznavehetetlenek meg r****c mindegyik stb.. utána meg sír a szátok, hogy Nekem miért nincs barátnőm? Fuck logic.. -.-
2015. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
42%

az ilyen felsorolások eléggé "lúzer vagy-e?" tesztelésnek hangzanak.

felsorolja a bige ezeket és erre te a megfelelési kényszertől vezérelve próbálod éreztetni vele,hogy te nem vagy egyik sem.

magyarul orbitálisan bukod a lúzer tesztet és mész is a levesbe.

az ilyesmire olyan választ kellene írnod vicces keretben amivel kifigurázod az elméletét és egyértelművé teszed,hogy kú-rvára nincsen megfelelési kényszered köszönöd szépen és bizony beképzelt öntelt állat vagy,csak van mellé humorod is.

2015. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!