Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy tovább?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal pár hete.. Újra és újra megszeretném hódítani. Hétvégén megyünk Margit szigetre. Miről beszélgessek vele hogy lássa hogy oda vagyok érte?? Nem kioktato kommenteket akarok. Nem is olyant hogy bármiről. Én 22F ő 23

Nem vagyok valami beszédes ezért kérem a segitségeteket. Köszi



2015. ápr. 16. 16:59
 1/7 Paxel válasza:
próbáld megvárni hogy ő beszéljen,kérdezzen és te meg válaszoljál és így hátha kialakul egy közös témátok,vagy hasonló ez csak egy példa volt..
2015. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Paxel válasza:
ja és közbe bókolj
2015. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De benne van a pakliba a kinos csend is..
2015. ápr. 16. 17:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Attol felek
2015. ápr. 16. 17:05
 5/7 Paxel válasza:
hát akkor szerintem nem nagyon jössz be neki mert ha igen akkor be nem állna a szája mert megbízna benned és mindent elmondana
2015. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez szerintem hulyeseg.. Meg a kapcsolat elejen vagyunk nagyon lehet meg "fel"
2015. ápr. 16. 17:24
 7/7 anonim válasza:
Hát például mondj neki szépeket és akkor már látja hogy oda vagy érte! Pl: Annyira gyönyörű vagy kiscicám. Te vagy a mindenem. És hogy miről beszélgessetek? Pl: Hogy a családról. meg ilyenek.
2015. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!