Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CopYpszilon kérdése:

Letezik fiu-lany barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel 6 éve vagyunk nagyon jo baratok, de sokan azt mondjak hogy elobb utobb egyikunk tobbet fog erezni...Nektek mi a velemenyetek, tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2015. ápr. 17. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megbántani de páran annyira határozottan állítják, hogy nincs csak mert még nem látták vagy nem tapasztalták, hogy az félelmetes. Tapasztalatból mondom, hogy van és ha meg gebedtek sem akar többet a másik és nem is felszínes és nem is szexelünk. Nem az esetem, neki sem vagyok én viszont barátnak kifogástalan. Nem azt mondom ,h nálatok is tuti ez van, azt sem, hogy gyakori csak azt, hogy létezik!
2015. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Letezik! Nekem sok fiu baratom van es rengeteget hulyeskedunk. Van egy fiu akivel ovodas korom ota, vagyis kb 10 eve legjobb baratok vagyunk, egyutt nottunk fel , mindig segitunk egymasnak es nem szerettunk bele egymasba. Szerintem ha 10 ev alatt nem szerettem bele akkor ezutan sem fogok:D Szoval letezik es nem szamit hogy mit mondanak masok hogy letezik vagy sem egyedul az szamit hogy ti baratok vagytok es kesz:) 15/L
2015. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Létezik csak nagyon ritka.

Én egy szerencsészerencsés ember vagyok akinek megadatott egy ilyen baratsag:)

2015. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!