Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fog még ezek utan működni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még ezek utan működni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2éve vagyok barátommal,1éve ossze költöztünk,semmi baj nem volt a kapcsolatunkban,velem tervezte a jövőjét is mindig,tehát láthatóan nagyon szeretjük egymast,vannak kisebb viták feltekenykedes miatt,mint mindenhol általában,viszont ki derült hogy SMS-ben beszélgetett egy lány munka társával,es azt az SMS-t lattam meg,hogy barátom írta neki hogy holnap ráér..na most egyből kérdőre vontam,el mondta oszinten,hogy nem volt köztük semmi,es nem is hagyna el engem senkiert,csak beszélgettek,én akkor annyira csalódtam mert ugye semmit oka nem vokt erre..hogy el költöztem egyből es szakitottam.Na végülis pár nap utan vissza költöztem mert egyszerűen nem bírtam,es ugy gondoltam ez nem nagy bűn,azóta is mindig mondja hogy nagyon meg bánta es nagyon szeret,és hogy a jövőt is komolyan gondolja velem,lehet meg jo ez a kapcsolat?
2015. ápr. 17. 19:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és meg annyi hogy júliusban költözünk ki Nemetországba,es azt mondta nelkulem nem megy
2015. ápr. 17. 19:12
 2/6 Mr. S ***** válasza:
hát a bizalomnak annyi :( viszont ismerek olyanokat akik boldogan élnek annak ellenére, h az egyik 1x megcsalta a másikat
2015. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg fogsz tudni bízni benne? Mert ha nem, az tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.
2015. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a kérdés hogy meg tudok ezek utan bízni benne,de ez majd ki derül,de el hagyni egyszerűen nem tudom,amíg olyat nem tesz..
2015. ápr. 17. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudsz bízni benne akkor ennek már annyi.Amúgy szerintem megdugta a csajt,csak természetesen letagadja.Kellett neki egy kis friss hús,aztán beparázott és inkább beszél össze-vissza,így szeret,úgy szeret,stb.
2015. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az írásodból azt látom, hogy te állandóan azon fogsz agyalni, mikor követ el valamit megint. Ennek így nincs értelme, szakíts vele.
2015. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!