Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen vagy csak én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Barátom állandóan bulizik ma is megy azzal nincs is gond de az hogy folyton leráz meg alig beszélünk is mert mindig elfoglalt pedig már két hete nem is találkoztunk nem az van hogy otthon üljön és beszélgessünk folyton de ha 2 hete nem talizunk akkor miért nem kapok legalább 1 órát is hogy beszéljen velem folyton más dolga van kezd idegesíteni

2015. ápr. 18. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az is nagy kényszer ha vki 1 hétig nem sexel, nem hogy 2hétig nem is beszélnek :D hány évesek vagytok? jártok ti még amúgy?
2015. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

őt is idegesíted

ezért hanyagol

van értelme folytatni??

2015. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Tuti megcsal.

Probald megbeszelni vele a dolgokat, ha nem akarja akkor addig dobd amig lehet.

2015. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze hogy járunk én 19 ő 21
2015. ápr. 18. 20:07
 5/12 A kérdező kommentje:
holnap találkozunk elvileg, de most én mondtam neki hogy nem érek rá, de még nem tudom
2015. ápr. 18. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Pfff, ha ez nem kamu kérdés akkor a kérdező sem százas. 2 hete lesz@r téged és akkor egyáltalán miből gondolod, hogy ti még egyáltalán valamilyen kapcsolatban is vagytok illetve egyikőtöknek sem jut eszébe tisztázni ezt?
2015. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem hát együtt vagyunk meg sokat talizunk, de most ez alatt a 2hét alatt nem tudtam mert nem vagyok otthon, és úgy érzem hogy leszar mert még egy bő órát nem tudtam vele beszélni a 2 hét alatt
2015. ápr. 18. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja tehát fizikálisan nem tudtok találkozni. Lehet besértődött ez miatt, neked kell tudnod...
2015. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mi hát 2 hétbe bele ne haljon nem tudom ezért miért kell úgy megsértődni hogy még beszélni se lehet vele egy normálisat
2015. ápr. 18. 20:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád, hogy hova mentél, mi célból, hogy közölted vele, akkor talán hasznosabb véleményeket is olvashatnál.
2015. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!