Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy felejtsem el, mit csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, mit csinált lányokkal, amikor nem voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit bonyolult a mi kapcsolatunk a párommal, de már 3 éve tart. Ebben a 3 évben benne van egy 2 hónapos szünet, amely a nyáron volt. Túl sokat féltékenykedett és nem tudtam rá sehogy hatni, nem változtatott, ezért úgy döntöttem, szakítok vele. Jött is egy új fiú, kb 1 hét múlva ismertem meg barátnőm által, és elkezdtem vele meg az ő társaságával lógni, de nem gondoltam vele semmi komolyat, csókig jutottunk, akart volna többet, de nem voltam benne. Aztán valami kapcsán beszélnem kellett a barátommal Facebookon, akkor nagyon veszekedtünk, tudtam, hogy neki is van egy másik lány, jól elküldtük egymást ... Végül újra beszélni kezdtünk, találkoztunk, és nemsokára újra egy pár lettünk. Ebbe úgy mentem bele, hogy elárulta: 3 lánnyal is lefeküdt "idegből".

Lassan 1 éves sztori ez, de még mindig nem tudom elfelejteni és megbocsátani se neki. Tudom,hogy nem teljesen az ő hibája , hisz nem ő szakított, de én nem lettem volna képes ilyet tenni... bár ő előttem is rengeteget csajozott már szóval valahol várható volt.

Hogy felejtsem el?

Ha eszembe jut ez a 3 lány vagy meglátom őket, kitépném a hajukat...

Köszi előre is... 19/L


2015. ápr. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez kurwára komoly kapcsolat akkor.

Húzd le magad a wc-n.

2015. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy...
2015. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezek sokat segítenek.:D
2015. ápr. 19. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
3: nem voltatok együtt ráadásnak te szakítottál! Mit vársz, hogy lefogjuk húzni a barátod? Betegen viselkedsz.
2015. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azt várom! hiszen nem is az a kérdés, ki hibája, mert ezt tudom jól.
2015. ápr. 19. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne felejteni akarj, hanem tanulni...
2015. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is szarból nem lehet várat építeni.Tehát szerintem egy olyan kapcsolatot erőltetni,ahol ennyit marjátok egymást,ahol ennyire nincs meg egymás iránt a tisztelet,a bizalom,teljesen felesleges,de erre majd rájössz.Másodszor éretlenek vagytok még,szinte gyerekek.A pasid is,te is.Nem vagy beteg,de rendet kéne tenned magadban.Ha nem bízol benne,vagy tudod,hogy milyen,akkor nem ő a te embered.Neked meg át kéne gondolnod,mit hibáztál,és tiszta lappal kéne indítanod,de nem biztos,hogy ezzel a pasival.
2015. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!