Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok-fiúk! Meg csaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk! Meg csaltam a barátom mert sokáig volt távol tőlem . Mit tegyek, hogy nézzek így a szemébe? Ti mit éreztetek ilyenkor? 22 L

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 00:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, mit csinálj, ha fontos neked a pasid és szereted és mélységesen megbántad, akkor ne áruld el. De szenvedni azt biztos fogsz.


Bár ha megcsaltad, akkor lehet hogy vannak olyan hiányok a kapcsolatban, amiért lehet hogy jobb lenne a szakítás.


Amúgy a pasik is sumákolni szoktak, tedd te is ezt. Ha fontos ő neked. De többet ne csald meg, mert arra nincs bocsánat!

2010. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én tudom mit csinálj: NE MONDD EL NEKI! aki azt mondja hogy mondd el neki az valószínű, hogy a kapcsolatában ő a féltékeny típus. de mindegy is ez, azért ne mondd el neki mert ez a te sarad, te voltál ilyen hülye szóval ne tedd az ő vállára a saját magad által létrehozott terhet és felelőősséget! vagy bírkózz meg a lelkiismereteddel vagy szakítsatok. az megint a te dolgod hogy mivel magyarázod. abban ne reménykedj hogy újra szeretni fog téged mert egy ilyen után mindig ott lenne benne a kétség.. sajnos kemény de ez van.
2010. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Az aki azt mondja, hogy mondd meg, az jatsza a szentet. Az elozzo, jol szolt. Ha szakitani akarsz vele, akkor rogton szakitsal, ha nem, akkor pedig ne mondd meg. Tanulj az egeszbol es maskor okosabban cselekedj. En nem szeretnem ha a fiud lennek es elmondanad. Csak megbantanal vele es elveszitened a bizalmam is benned! Akik beszelnek ra azok meg tapasztalatlanok ezen a teren, hidd el. 36F
2010. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Az aki azt mondja, hogy mondd meg, az jatsza a szentet."


"Akik beszelnek ra azok meg tapasztalatlanok ezen a teren, hidd el."


Khmm... Nem rég voltam bent egy ilyenben. Ennyit a tapasztalatlanságról. És én is azt tanácsoltam, hogy mondja el. Viszont, hogy mennyire játszom a szentet? Miután megcsaltam a barátnőmet, szerinted mennyire érzem magam szentnek, mennyire akarom játszani?! Az egész dologból azt az egyet bánom, hogy elmondtam.


Aki meg úgy áll egy kapcsolathoz, hogy "el ne mondd", arról meg van a véleményem...


(23/ffi)

2010. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó hogy valaki úgy áll a kapcsolathoz h "ne mondd el". Azt mondod előző hhogy van tapasztalatod, de tévedsz ugyanis nem te szenvedted el ezt a dolgot hiszen te csaltál.. és ez a 2 szerep itt rohadtul különböző. persze neked se jó blabla de ha elmondod valakinek aki odavan érted h megcsaltad annak sokkal rosszabb! ilyen tapasztalatról beszélt az utánam szóló.

13:52 voltam

2010. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
17h34 Na most akkor beszeld meg magaddal, hogy banod hogy elmondtad vagy nem? Ha banod, ahogy irtad, akkor miert ajanlod masnak, hogy mondja el! En pedig azert irtam, hogy ne mondja el, hogy senki sem legyen megbantva, nem pedig azert mert hive vagyok az ilyesminek!
2010. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Beszéltem olyannal, aki a másik oldalon állt. Ott kiderült a csalás később, akkor még az is fájt neki pluszban, hogy nem volt őszinte aki megcsalta.

Megértem a másik oldalt is, akik azt mondják, hogy ne árulja el az ilyet az ember. Igazából azon kaptam fel a fejem, hogy "játszuk a szentet" és hogy tapasztalatlanok vagyunk, ne hallgasson ránk. Nem is kell feltétlenül bevallania a kérdezőnek, az ő döntése. Viszont sajnos hazugságok terén is (pontosabban elhallgatás, ami itt is lenne) van tapasztalatom, és azóta gondolom azt, hogy az őszinteség fontosabb. Ha nem derül ki a dolog, akkor lehet jó megoldás az elhallgatás, de ha később mégis kiderül, akkor viszont még rosszabb.

Plusz, ha elmondja valaki ezt, akkor még van esély a kapcsolat folytatására, rendbe lehet hozni, viszont nem hiszem, hogy valaki egész életében rejtegetni, titkolgatni akarja ezt.

2010. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hupsz, egy nem szó kimaradt.

Szóval azt az egyet NEM bánom, hogy elmondtam.

2010. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!