Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan vennétek revansot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vennétek revansot?

Figyelt kérdés
Pár napja amikor a barátom elindult dolgozni (zenész és hakniba ment) összekaptunk picit, mert féltékenykedtem. Ez még délben történt és el is ment otthonról. Éjfél körül felhívtam hogy beszéljünk vagy valami, és nem vette fel, pedig kb. 8x hívtam. Azt mondta aztán hogy azért nem vette fel mert nem akarta hallgatni a hisztimet, meg hogy odafele menet látta a kocsiból a volt nőjét és tudta hogy emiatt is hisztizni fogok. Iszonyat rosszul esik, valamit mondjatok, csak trollok légyszi kíméljenek.
2015. ápr. 19. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, mond el neki, hogy ez neked rosszul eset. Attól hogy revansot veszel és te is megbántod őt még nem lesz jobb.
2015. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na és ha igaza volt??
2015. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs igaza. Ezt nem kellett volna.
2015. ápr. 19. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán féltékenykedni sem kellett volna.
2015. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó de mi ez hogy látta a volt nőjét és ezért nem hív.
2015. ápr. 19. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!