Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha havonta 300ezret vagy többet költök egy nőre, akár 8évig is vagy tovább is képes együtt maradni velem, ugye?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 08:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A nő is dolgozik,úgyhogy ezt a máshoz járást felejtsük el.
2015. ápr. 21. 13:15
 12/17 A kérdező kommentje:
1 nem bácsi vagyok,2 nemcsak megvenni tudom csak kíváncsi vagyok a hosszas párkapcsolatok titkára
2015. ápr. 21. 13:17
 13/17 A kérdező kommentje:
Szia válaszadó,nem nem ingott meg,el se kezdődött
2015. ápr. 21. 13:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Kölcsönös tisztelet, szeretet, bizalom, odafigyelés, egy csipet romantika, és olyat válassz, akivel egy szinten álltok érzelmileg és értelem szempontjából, így nem csak szerelmes pár lesztek, hanem legjobb barátok is. Nincs szükség ennyi pénzre, ha csak boldog és hosszútávú kapcsolat a cél. Ennyi pénz fényűzés céljából kell csak.
2015. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha 26 vagyok és én nemcsak felszínes kapcsolatra vágyok?
2015. ápr. 22. 19:58
 16/17 A kérdező kommentje:
Amúgy azt is észrevettem,hogy ahogy a hónapok száma csökken, a válaszadók úgy módosítják a válaszaikat és ez szerintem női kérésre történik,ami arra utal,h ők maguk se biztosak egyedül a saját véleményükben,hanem a barátnőik véleménye is kell a válaszuk kialakulásához ami rendben is van,de ennyiszer?
2015. ápr. 22. 20:02
 17/17 anonim ***** válasza:

"és ez szerintem női kérésre történik"

Persze, mert túszként maguknál tartják az összes pinát:D

2015. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!