Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz az ha? (garantált zöld kéz)

Figyelt kérdés
Ha megláttok az utcán egy párt akiknél a pasi egy nagyon picivel(határeset) de alacsonyabb a csajnál?
2015. ápr. 20. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha határeset, akkor észre se veszem (mivel nem bámulok idegen párokat, mi a francnak?), fel sem tűnne. De ha sokkal alacsonyabb, akkor sincs semmi. Ez van. Legalább ők szarnak mások véleményére, és ettől függetlenül egymást választották. Senki se tehet arról, milyen magas.
2015. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Éééés újabb felszínes magyar 3,14csa. Te nem érdemled meg azt a srácot.
2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%
Kicsit
2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Szerelem vak :) . Szerintem nem gáz, főleg ha csak határ eset.
2015. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalàn nem baj:) de ha téged zavar, akkorne jöjjetek össze:D
2015. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2015. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Garantált zöld kéz?

Dugd fel magadnak;)

2015. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért volna gáz? Ők együtt boldogok, másnak pedig semmi köze hozzá. Ha kicsit nagyobb a magasságkülönbség, akkor sincs semmi. Nálunk én duci vagyok a barátomnál, ő meg sokkal magasabb nálam, nem illünk össze külsőre, mégis boldogok vagyunk és még sosem vettem észre, hogy bárki is megbámult volna minket emiatt.
2015. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémájuk életük végéig :))
2015. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel
2015. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!