Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig álmodok a volt barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fanni185 kérdése:

Mindig álmodok a volt barátommal mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok rajta, nem sírok.... És az álmamimban előjönnek. Olyanok hogy csókolózunk, és hogy anyaéknak bemutatom őt. De mindig ugyan ezek az álmok, csak más eseményekkel. !! Volt már olyan hogy azt álmodtam hogy csókolózutunk, és másnap találkoztunk, és csókolóztunk. !

2015. ápr. 21. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Még mindig hiányzik.
2015. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az exbarátod legszebb napja lesz az ha egyszer elözö éjszaka azt álmodod hogy lesz*od őt a buszmegállóban...
2015. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek rémálmok
2015. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak annyit, hogy hiányzik neked!

A volt barátom(lány) azt álmodta, hogy felszáll a távolsági buszra hogy ide utazzon hozzám. Mondtam neki, kimegyek elé.

Hát hiába megyik ki a megálloba. Nem jön!

2015. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ez teljesen más. Nekem már többször is beteljesült. És fura mert mindig ugyan arról álmodok!
2015. ápr. 21. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
tudatalattid üzenet h még hiányolod és utána epekedsz ezért a valóéletben igyekszel beteljesíteni keresed
2015. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!