Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, nagyon félek. Mit csinálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, nagyon félek. Mit csinálhattam rosszul? Ez tuti szakítás? Mit tegyek, hogy ne?

Figyelt kérdés

3 hete lett egy barátom.

Tudom, ilyenkor még nem alakulhatnak ki érzelmek, de igazából én régóta bele voltam zúgva (évekre kell gondolni, de plátói volt a dolog).

Most összejöttünk és annyira boldog voltam, mint még soha. Mindent próbáltam úgy csinálni, ahogy neki jó, változtattam az öltözködésemen, mert tudtam, hogy szereti, ha egy lány ad magára és felhívja a figyelmet magára a legnagyobb tömegben is (nem azért, mert ku**vásan öltözködöm, egyáltalán nem).

Aztán vasárnap a szobájában voltunk és volt ez-az (nem feküdtem le vele, mert ő lenne az első) és lehet, hogy ott rontottam el valamit, nem tudom... Ő tapasztalt, a lányok odavannak érte, de én tényleg próbáltam mindent jól csinálni.

Erre most írt, hogyha este találkozunk, akkor szeretne beszélgetni velem valamiről. És írtam, hogy hát leírhatja most is, de mondta, hogy személyesen jobb lenne...

Nem akarom, hogy szakítson velem, hiszen még nem is ismer, meg tényleg, bármit szeretne, én megtenném.

Negyed órája beszéltünk, én már totál kivagyok, estig megőrülök.


2015. ápr. 21. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés info. Hány évesek vagytok?

Ha meg azért dob mert három hét után nem fekszel le vele, hát akkor tegyél rá nagy ívből.....

2015. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet 1000 féle téma, nem kell feltétlenül a szakításra gondolni, de ha az a téma hát azzal sincs mit tenni.
2015. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van 10 kg diónk ha gondolod elküldöm és megpucolod, hidd el el fog telni az idő vele estig. Na? Ha megpucolod mindent akkor 20 dkg a tiéd!
2015. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ott elrontottad, hogy alárendelted magad az ő ízlésének. Én azt hordok, ami nekem tetszik, ha a párom más stílust szeret, akkor keressen más stílusú lányt. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy megfelelsz a másiknak.
2015. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyivel vége lenne, nem is érdemel meg téged. De ne gondolj erre, nem kell a legrosszabbra gondolni. Menj oda úgy, mintha egy közönséges találkozás lenne, ne aggódj, fogadd el, hogy most tehetetlen vagy.

Nem hiszem, hogy szakítani akarna veled, de ki tudja. Nekem is van ismerősöm, aki három szex mentes hét után szakítani akar szegény lánnyal.. Tehát van ilyen is.. Ha ez a helyzet, csak fogadd el. Nagy valószínűséggel amúgy sem lesztek boldogak így sosem, szóval nem éri meg alkudozni vele.

Addig mindenesetre legyél erős. Foglald el magad valamivel. Nézz fimet, sorozatot, vond el erről a figyelmedet.

2015. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én most lettem 17, Ő 18 éves.

Pénteken még együtt wellnesseztünk a szülinapom miatt, hétvégén sem volt semmi baja.

Még ma reggel is normális volt, vagyis annak tűnt...

2015. ápr. 21. 18:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azt akarja mondani, hogy zavarja, hogy lementél pincsibe, és nem veszel részt a kapcsolatban, illetve elég szánalmasnak érzi, hogy 3 hét után már van "ez-az", és legalább próbálnál úgy tenni, mint akit nehéz megszerezni..

komolyan, ne legyél ár ekkora pincsikutya! Mindenben neki kedvezni? És akkor hol vagy Te?

2015. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, mert ha szakítani akar, akkor úgysem illenétek össze.

Ha meg nem, akkor majd megmondja.

Ne feküdj le ott vele, akármit is mond.

2015. ápr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De ha szakít velem, én azt nem fogom kibírni.

Mármint, az évek alatt mindig azt mondogattam magamnak, amíg levegőnek nézett, hogy amúgy biztos egy nagyképű, bunkó, flegma srác és tuti, hogy meghalnék az unalomtól mellette, stb.

Aztán most, hogy együtt vagyunk, rájöttem, hogy nem csak külsőre néz ki jól. Vicces, folyton megnevettet, laza, udvarias és odavagyok érte. Ahogy sok más lány is...

Oké, nem vagyok olyan szép, mint az exei. Nem modellkedem külföldön, a szüleim nem milliomosok, milliárdosok, amíg nem voltunk együtt, utáltam a szoknyát és a magassarkút, bulizni sem jártam valami sokat. De ő tényleg 180°-ot fordított az életemen és azt hittem, hogy annak ellenére, hogy kicsit sem hasonlítok az előző barátnőire, még működhet ez.



Hát igazából hétvégén én másztam rá, ő először nem is akarta, mert azt hitte, hogy a megfelelés miatt szeretném...

2015. ápr. 21. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki korai volt.

Ne akarj ennyire megfelelni neki... add magad, hiszen ezért is szeretne találkozni veled, hogy téged lásson. Nem azt akarja látni, hogy ugrasz a parancsára.

2015. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!