Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS, nagyon félek. Mit csinálh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, nagyon félek. Mit csinálhattam rosszul? Ez tuti szakítás? Mit tegyek, hogy ne?

Figyelt kérdés

3 hete lett egy barátom.

Tudom, ilyenkor még nem alakulhatnak ki érzelmek, de igazából én régóta bele voltam zúgva (évekre kell gondolni, de plátói volt a dolog).

Most összejöttünk és annyira boldog voltam, mint még soha. Mindent próbáltam úgy csinálni, ahogy neki jó, változtattam az öltözködésemen, mert tudtam, hogy szereti, ha egy lány ad magára és felhívja a figyelmet magára a legnagyobb tömegben is (nem azért, mert ku**vásan öltözködöm, egyáltalán nem).

Aztán vasárnap a szobájában voltunk és volt ez-az (nem feküdtem le vele, mert ő lenne az első) és lehet, hogy ott rontottam el valamit, nem tudom... Ő tapasztalt, a lányok odavannak érte, de én tényleg próbáltam mindent jól csinálni.

Erre most írt, hogyha este találkozunk, akkor szeretne beszélgetni velem valamiről. És írtam, hogy hát leírhatja most is, de mondta, hogy személyesen jobb lenne...

Nem akarom, hogy szakítson velem, hiszen még nem is ismer, meg tényleg, bármit szeretne, én megtenném.

Negyed órája beszéltünk, én már totál kivagyok, estig megőrülök.


2015. ápr. 21. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Te tényleg túl bele vagy esve az emberkébe.

Hallottad már azt a mondást, hogy magasról nagyobbat lehet esni?


Értem én, hogy szerelmes vagy meg minden, meg jó érzés, hogy azzal vagy akire évek óta ácsingóztál, de talán némi higgadtságot és racionalitást is magadra kéne valahogy erőltetni , bár ahogy az írásodat olvasom, erre nem sok esély lesz.

2015. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Na mi történt?
2015. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!