Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hízlaljam fel a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hízlaljam fel a vékony fiúmat?

Figyelt kérdés

Reggelizni nem szokott,csak ha nálam alszik.

Egész napos munkahelyi kajája 4-5 szendvics,emellett vacsizni vagy ebédelni szokott még,de abból sem egetverő mennyiséget (lány létemre az én adagom több,pedig én is vékony vagyok).

Szóval ő úgy gondolja sokat eszik,szerintem keveset.

Emellett sportol,kosarazik,a súlyzós edzéstől,edzőteremtől teljesen elzárkózik:(

Őt is zavarja,hisz mondta nekem,hogy szeretne hízni,de nem igazán tesz érte.Szeretem őt nagyon,tudom nem a külső a fontos,nem is amiatt szerettem belé,de jobban érezném magam mellette,ha kicsit férfiasodna.

185/67 kiló,egy 10 kiló ráférne bőven.

Munkája miatt az étrendje sem megoldható úgy,hogy 2-3 óránként egyen..


2015. ápr. 21. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne akarja te hízlalni, az a ő dolga
2015. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend kell neki kaja nélkül senki se hízik


[link]

2015. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ha így érzi jól magát, akkor nem kell változtatni semmin.
2015. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak izmos pasik is a világon :P keress olyat
2015. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerinted hagyt ez a srácot, jobbat érdemel tőled!
2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ektomorf is, sportol is... Ha magától nem fog enni napi 4-5g/tskg szénhidrátot, soha nem fog hízni. Márpedig biztos, hogy nem fogod tudni rávenni erre, szóval szokd meg.
2015. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Térjen rá a bartosista étrendre. Hidd el mindent meg fog enni és hízni is fog!
2015. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért lássuk be,egy majdnem 190 magas kosarasnak a 67kg irreálisan vékony.

Tömegnövelőt nem akar szedni,mert hogy a gyúrósok legális doppingja,semmivel nem akarja a szervezetét mérgezni.

Futárkodás mellett nem tudom mi lenne a megfelelő megoldás,hiszen így főtt ételt nem nagyon eszik.

Ja,és hozzáteszem: minden 2.szombaton összeülnek a haverokkal sörözni,pedig az folyékony kenyér,mégse marad rajta egy gramm sem...

2015. ápr. 21. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a folyékony kenyér egy baromság. Nem téged bántalak vele, úgy általában mondom. Alkoholtól fogynak az emberek, nem híznak, merthogy elvonja a vitamint a szervezettől - de ez se ekkora mennyiségre igaz, hanem sokkal többre. Gyakorlatilag mondhatjuk, hogy nincs a szervezetére hatással.


A tömegnövelő pedig egy baromság, azoknak van, akik lusták elmenni vásárolni. Gyakorlatilag nem más, mint szénhidrát és cukor. Ha tisztán akarna tömegelni, akkor rizst/krumplit kellene ennie, de mivel 67 kiló és baromi vékony, nehezen hízik, így aztán ez napi 335g szénhidrát is lehetne, ami még egy hatalmas zöldségmennyiség mellett is legalább 380g rizs (szárazon). Ennyi kellene ahhoz, hogy szép lassan hízzon, csak azért, mert ilyen a testalkata.


Ha ő kosarazik, sportol, gyúrni nem akar, nem fogod rávenni arra, hogy hirtelen drámaian növelje a szénhidrátbevitelét.

2015. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!