Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14/L Sziasztok nem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L Sziasztok nem csókolt még meg és miért?

Figyelt kérdés
együtt vagyunk 2 és fél hónapja és még nem csókolt már nagyon várom pedig már szajra puszik vannak meg arca de csók még nem volt adjatok tanácsot és biztos hgy nem nyelvesel akarok kezedeni még mielőtt azt írnátok hogy azt csináljam én kezedeményezek de hogy??
2015. ápr. 22. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle hogy mikor szándékozik végre megcsókolni. :)
2015. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy szájra puszi után, rögtön megcsókolhatod!:)
2015. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak úgy egy szájra puszi után?? félek hogy elrontom mert még nekem ez lenne az első és hogy csináljam kérek segítsetek
2015. ápr. 22. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem segítek, oldjátok meg magatok.
2015. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor van a szájrapuszi akk nyisd ki a szádat csokra ès biztos h folytatja ;)
2015. jún. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!