Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit érzek. Ez szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek. Ez szerelem?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm kb három hónapja szakítottunk. A kapcsolatunkban nem éreztem jól magam...ő se, mert azt mondta nem szeret. Mások mondták, hogy a szakítás után maga alatt volt, és azt mondta nem tudja, hogy mit érez. Nekem az első hónap nélküle maga volt a pokol, volt egy hónap amíg egyáltalán nem érdekelt, de csak azért mert volt egy másik lány, akivel jól éreztem magam. Most újra előjött, hogy folyton rá gondolok. Van, hogy nem bírom elviselni, hogy már nincs nekem. Rettenetesen hiányzik. Beszélünk, és én próbálok úgy viselkedni előtte, hogy lássa megváltoztam, és már nem csinálok gyerekes dolgokat. Egyik barátom szokott vele rólam beszélni, és monda, hogy amikor rólam, kettőnkről beszél velem azt mondja, hogy nem lehetne újra megpróbálni, de mosolyog, és a gesztusaiból azt mondja, hogy igenis lehetne ebből még valami. Nekem mostanra kétes érzéseim vannak, mert visszagondolva arra, hogy éreztem magam amíg együtt voltunk...hát sokszor feszült voltam, meg rossz kedvű, mert nem keresett, nem igazán érdekeltem. Viszont amikor jól éreztem vele magam, hálát adtam az égnek, hogy ilyen aranyos szeretetre méltó barátnőm van. Ez hiányzik belőle nagyon, és jó lenne ha együtt lennénk. Viszont úgy is gondolom, hogy mivel sokszor nem éreztem vele jól magam és erre nekem nincs szükségem. Nem akarok olyan lánnyal együtt lenni, aki azt mondta nekem nem szeret. Ezt egyszerűen nem bírom elviselni, hogy valakinek nem voltam jó...sajnos ezt az egom miatt mondom, de hiába ha sokan mondták már, hogy örülne ha valakinek ilyen barátja lenne, mint én. Nem tudom mit érzek. Nem akarok vele együtt lenni, de nagyon hiányzik, és nem tudok meglenni nélküle.
2015. ápr. 22. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi. A csaj csak olyan jeleket adott, ami ezt bizonyítja. Az, hogy mosolyogva mondta a közös ismerősötöknek, hogy nem akar tőled semmit nem azt jelenti, hogy csak viccel, túl sokat képzelsz bele és igazából te sem szereted.
2015. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor miért hiányzik, és miért érzem szarul magam?
2015. ápr. 22. 17:38
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

A szerelem az egy érzelem. Az pedig hogy nem illetek össze, az egy objektív tény, így a leírtak alapján.

Ha az érzelmeid és a felelős gondolataid nem csengenek egybe, abból működő kapcsolat szerintem nem lesz...

Javaslom, hogy ne foglalkozz vele, foglald le az agyadat, keresd más lányok társaságát, és próbáld letörni a saját egódat, azért mert az neked jó, nem azért mert ez áll közétek.

2015. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!