Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha nélkülem tölti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nélkülem tölti a születésnapját?

Figyelt kérdés
A barátomnak most lesz a születésnapja, és az estét a haverjaival fogja tölteni. Ami nem is zavar, de velem egyáltalán nem lesz. Megemlítettem neki, hogy jól esne ha én is felköszönthetném a születésnapján és beszéljünk vagy valami, és ha nem csak fél óra telefonbeszélgetés lenne ez, mert éppen nincs mit tennie. De ő ezt nem érti meg. Én nem eltiltani akarom a haverjaitól, de ha a barátnője vagyok, akkor egy kis időt én is megérdemelnék. :(
2015. ápr. 22. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Máskor mindig együtt vagytok, feltételezem veled is lesz egy "afterparty", ahol még többet lesz együtt, mint a haverjaival.
2015. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Este kapsz majd te is, ne félj :D
2015. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert messze van tőlem.
2015. ápr. 22. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nagyon messze laktok egymástól, akkor ez valahol érthető

egy kis időért nem fog annyit utazni, főleg ha szülinapja van és a barátaival ünnepelhet

de ez nem azt jelenti hogy te ne lennél neki fontos

telefonon felköszöntheted, beszéltek és majd később személyesen is lehet

2015. ápr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, igaz, nem úgy értettem, hogy meglátogasson. Hanem hogy beszéljünk többet aznap. Amúgy annyira köszi, sokat segítetek! :) ♥
2015. ápr. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!