Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy jobban érezzem magam? Nagyon bánt. Többi lent

Figyelt kérdés

az, hogy nekem évek óta nem sikerül párkapcsolatot kialakitanom, nem akarnak/ akartak engem sosem igazán...csupa csalódás áll mögöttem, a közelmúltban is volt egy.

Állandóan azt kapom a pasiktól,hogy semmit nem érek, nem tisztelnek, nemhogy elismerjenek, vagy csupán bókoljanak, csak rosszat kapok komolyan.....nem volt még komoly kapcsolatom, hiába szerettem volna, és siralmas, magányos vagyok, egyszerűen nem megy, nem érdeklődnek, volt hogy lazába is belementem, hátha könnyedén kezelem, hagyom hogy alakuljon magától, és mégsem alakult, sorozatba lekoptattakk, kritizáltak, semmibe vettek nőként, emberileg....sok ilyen volt komolyan:(

Nem vagyok válogatós, nem az "adoniszokra" megyek....:(


Lakótársam pár hete jött össze abarátnőjével, és komolyan fáj hallani őket mennyire jól elvannak, amikor találkoznak, komolyan sirhatnékom vn, hogy ez nekem miért nem adatott meg sohasem:( már öngyilkosságon is gondolkozom, más életterületem sem működik, de komolyan annyi közönyt, lenézést kaptam a pasiktól hogy hihetetlen, tudom mindenkinek van problémája, de nagyon egyedül érzem magam:(


28 lassan:(

N


2015. ápr. 24. 16:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mert nem is tesznek annak érdekében hogy megismerjenek
2015. ápr. 26. 20:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha másban sikeres lennél (pl. a munkádban), az pozitívan hatna a szemléletedre és a kisugárzásodra is. Tudod, ne olyat keress, akivel egy egészet alkotsz majd, hanem külön-külön legyetek egészek
2015. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!